0
clear
  • JSD - 20158 12V Bluetooth V2.0 Автомобил Стерео Аудио MP3 Плеер Во цртичка FM Радио Приемник Поддршка USB ПОМОШЕН Текст со Далечински Управувач
  • -20%
  • -20%
JSD - 20158 12V Bluetooth V2.0 Автомобил Стерео Аудио MP3 Плеер Во цртичка FM Радио Приемник Поддршка USB ПОМОШЕН Текст со Далечински Управувач

JSD - 20158 12V Bluetooth V2.0 Автомобил Стерео Аудио MP3 Плеер Во цртичка FM Радио Приемник Поддршка USB ПОМОШЕН

DEN 1140.00

Количината на стоката
Тековен


Откако било проблеми случи, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации, тоа е важно за нас. Hands-free повици Поддржува Advanced Audio Distribution Profile Исклучување време се прикаже функцијата Дигитален високо-квалитетни FM стерео радио, Претходно 18 станици (фреквенција : 87. Исклучете го тонот и Loudess контрола L / R РКА излезни аудио приклучоци 4-канал висока излезна моќност (4 гласно говорник) Машина големина : 178 mm (W) * 50 MM (H) * 125 mm (Д) Вкупната димензии : 188 mm * 58mm (H) Пакет Содржина : 1x Автомобил MP3 плеер радио 1x Моќност & Кола Говорникот кабел поставете 1x упатството за Корисникот 2x инсталација поправи метал 1x Далечински comtrol (Забелешка : Производ недостојни SD картичка и У диск и други мемориска картичка)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам како метод на плаќање. Ако треба да се прилагоди на вкупната цена, pls контактирајте со нас однапред.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 48 работни часови на приемот на расчисти исплата.
Повратни информации :
Ние ќе го оставиме ПОЗИТИВНА ПОВРАТНА информација за приемот на расчисти исплата. Во моментов, што може да се плати од страна на Visa, Master Card и банкарски трансфер. http : //escrow.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, на trademanager, или да испратите порака до мене. Поддршка папка функција на Поддршка на точка на прекин и ID3 Игра Поддршка Далечински управувач Ротари Контрола на Јачина на звук MP3 рандомизирана, 10 патеката горе / долу репродукција Електронска контрола на јачината на звукот treble, бас, рамнотежа и fader Повеќе EQ Сцена Избор : џез, рок, поп, класична, итн.
Купувачи се одговорни за круг(двонасочна) превозот цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги работат работите надвор. Тоа е наше задоволство да ви послужи! Ние го цениме вашиот бизнис!!.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,MP3,Bluetooth,FM Предавателот
Објектот Тежина:
0.68kg
Објектот Големина:
178 mm (W) * 50MM (H) * 125 mm (D)
OSD Language:
Англиски
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5 MHz -108
Резолуција:
800*240
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Име На Модел:
jsd - 20158
Од Моќ:
4*60W

Слични производи

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја Ние одговарајте н

Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот / прашањето.GPS

Чист Андроид 6.И тарифата е различен.Надвор OBD функција10.Поддршка огледало линк функција12.0 систем5.мотор

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Спецификација : Боја : Црна7inch Екран на ДопирПоддршка за GPS Навигација функцијаВграден Bluetooth + МикрофонПо

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Bluetooth : Слободен К

5 PCS МиниUHFSMA Адаптер МиниUHF Џек да се SMA Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксија

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни

NAND : 32 GB8.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата

Ве молиме имајте на ум дека ова е многу важно !! !! !!Ве молам да ми кажете што треба да го приклучиш специфи

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM / USB / 1 Din / далечински управувач За Iphone 1 2 V Авт

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

Ќе добиете емејл известување кога вашата цел е испраќаат Нема замена или рефундирање додека не добиеме

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

Bluetooth : Слободен Крило FM350725.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Моден дизајн, knob прилагодување јачина на звук 7" инчен LCD екран на Допир ви даде фантастично искуство да с

Amplifer IC : TDA785121.Надвор OBD функција10.0 систем5.Видео Декодер : 1080 P HW26.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 4

Please wait...