0
clear
  • Topnavi 8 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за KIA K5/ОПТИМА 2014-/Magentis GPS Радио
  • -20%
  • -20%
Topnavi 8 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за KIA K5/ОПТИМА 2014-/Magentis GPS Радио

Topnavi 8 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за KIA K5/ОПТИМА

DEN 19487.52

Количината на стоката
Тековен

Чист Андроид 6.И тарифата е различен.Надвор OBD функција
10.Поддршка огледало линк функција
12.0 систем
5.мотор : MABUCHI
20.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот. Стоката мора да се unworn .Главната Frenqency : 1.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.Оперативен СИСТЕМ : Android 6. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката. Ова се случува повремено.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.Поддршка DVR функција
11.Резолуцијата на екранот : 800*480/1024*600
13. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА .0 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2.DVD декодер IC : Sunplus 8202 VGQ
22.DVR : USB Камера (PC Стандард)
Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капка-продавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот. Ние вредност, секој клиент и гаранција на задоволството.
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас, откако ќе се примени на објект.ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core
6.TFT вози IC : RK3188
17.Pls имајте на ум тоа.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
8
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Објектот Големина:
8inch
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Внатрешниот простор за складирање:
32g
Екранот:
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
OS:
Андроид 6.0
резолуцијата на екранот:
1024*600

Слични производи

3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адрес

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

NAND : 32 GB8.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Демонстрација линк : youtu.се / WSXCujcnj ZkСпецификација На Производот : Вграден Bluetooth + микрофон.Handsfree повициПод

Bluetooth : Слободен Крило FM350725.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара

Моден дизајн, knob прилагодување јачина на звук 7" инчен LCD екран на Допир ви даде фантастично искуство да с

Ова се случува повремено.Капацитивни Екран3.И тарифата е различен NAND : 32 GB8.Напојување : 445 W24 Ако постои не

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Екран : Капацитив

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја Ние одговарајте н

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM / USB / 1 Din / далечински управувач За Iphone 1 2 V Авт

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

Оперативен СИСТЕМ : Android 6.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19 Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешн

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

Надвор OBD функција10.Радио : FM / AM14.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Ние но

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

Ве молиме имајте на ум дека ова е многу важно !! !! !!Ве молам да ми кажете што треба да го приклучиш специфи

Please wait...