0
clear
  • Topnavi 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за TOYOTA RAV4 2013 - Audio DVD Плеер
  • -20%
  • -20%
Topnavi 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за TOYOTA RAV4 2013 - Audio DVD Плеер

Topnavi 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за TOYOTA RAV4 2013 - Audio

DEN 18719.52

Количината на стоката
Тековен

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.DVR : USB Камера (PC Стандард)
Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капка-продавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет.Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас, откако ќе се примени на објект.ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core
6.Amplifer IC : TDA7851
21. NAND : 32 GB
8. Ова се случува повремено.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
1 во Светот превозот.Оперативен СИСТЕМ : Android 6.Радио IC : TDA7786 4*60
23.мотор : MABUCHI
20. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците .Некои потребите на тарифните,но некои не.Видео Декодер : 1080 P HW
26.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците).И тарифата е различен.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .
Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Објектот Големина:
7inch
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот

Слични производи

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни

Ова се случува повремено.Капацитивни Екран3.И тарифата е различен NAND : 32 GB8.Напојување : 445 W24 Ако постои не

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Екран : Капацитив

Надвор OBD функција10.Радио : FM / AM14.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Ние но

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Моден дизајн, knob прилагодување јачина на звук 7" инчен LCD екран на Допир ви даде фантастично искуство да с

Ќе добиете емејл известување кога вашата цел е испраќаат Нема замена или рефундирање додека не добиеме

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

Автомобил Аудио MP5 Играч со 7инчен стигнале screen HD RMVB Поддршка на Задните приказ, Поддршка за USB / SD,HD дигит

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

5 PCS МиниUHFSMA Адаптер МиниUHF Џек да се SMA Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксија

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

Спецификација : Боја : Црна7inch Екран на ДопирПоддршка за GPS Навигација функцијаВграден Bluetooth + МикрофонПо

Please wait...