0
clear
  • TOPNAVI 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за CRV 2012 - За Хонда Audio DVD Плеер
  • -20%
  • -20%
TOPNAVI 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за CRV 2012 - За Хонда Audio DVD Плеер

TOPNAVI 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за CRV 2012 - За Хонда Audio

DEN 19679.52

Количината на стоката
Тековен

Резолуцијата на екранот : 800*480/1024*600
13.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците .Радио IC : TDA7786 4*60
23.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.Главната Frenqency : 1.TFT вози IC : RK3188
17.Pls имајте на ум тоа. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката. NAND : 32 GB
8.Поддршка огледало линк функција
12.ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core
6.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Видео Декодер : 1080 P HW
26.Радио : FM/AM
14.Надвор OBD функција
10.Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19.DVR : USB Камера (PC Стандард)
Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капка-продавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.Капацитивни Екран
3.мотор : MABUCHI
20.
По желба :
ISDB-T / ДИГИТАЛНА-T MPEG4 : додадете 45 USD
3 G dongle : додадете 35 Canbus : add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.GPS : SIRF III
15.Напојување : 4*45 W
24.се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .Поддршка DVR функција
11.)
Основни Информации :
1.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Чист Андроид 6.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
7inch
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
7
Име На Модел:
е радио за автомобил играч за CRV 2012 - За Хонда
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот

Слични производи

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Боја : Црна Материјал : Метал+Силикони Големина : за 18cm(7.08") [Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см] Приклучок Т

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Поддршка надворешни 200 G ДОКТОРСКИ ДискAmplifer : 4 X60 Watts Ma

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

Автомобил Аудио MP5 Играч со 7инчен стигнале screen HD RMVB Поддршка на Задните приказ, Поддршка за USB / SD,HD дигит

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

NAND : 32 GB8.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата

Чист Андроид 6 Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката Стоката мора да се unworn .Ако доаѓаат од

5 PCS МиниUHFSMA Адаптер МиниUHF Џек да се SMA Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксија

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM / USB / 1 Din / далечински управувач За Iphone 1 2 V Авт

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога

Ве молиме имајте на ум дека ова е многу важно !! !! !!Ве молам да ми кажете што треба да го приклучиш специфи

2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.М

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Bluetooth : Слободен Крило FM350725.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара

Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?https : / / www.Bluetooth v3.ФотоJPG, BM

Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот / прашањето.GPS

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Bluetooth : Слободен К

Please wait...