0
clear
  • Topnavi 8 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за МИЦУБИШИ OUTLANDER 2005 - Audio DVD Плеер
  • -20%
  • -20%
Topnavi 8 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за МИЦУБИШИ OUTLANDER 2005 - Audio DVD Плеер

Topnavi 8 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за МИЦУБИШИ OUTLANDER 2005

DEN 20639.52

Количината на стоката
Тековен

Amplifer IC : TDA7851
21.Надвор OBD функција
10.0 систем
5.Видео Декодер : 1080 P HW
26.
По желба :
ISDB-T / ДИГИТАЛНА-T MPEG4 : додадете 45 USD
3 G dongle : додадете 35 Canbus : add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.Мулти-Екран На Допир
4.се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .Bluetooth : Слободен Крило FM3507
25.Поддршка огледало линк функција
12.мотор : MABUCHI
20.GPS : SIRF III
15. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.Главната Frenqency : 1.Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.Резолуцијата на екранот : 800*480/1024*600
13.Pls имајте на ум тоа.Ако стапите во контакт со нас и да не се добие одговор во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).Некои потребите на тарифните,но некои не. Стоката мора да се unworn .И тарифата е различен.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16.Чист Андроид 6.DVD декодер IC : Sunplus 8202 VGQ
22. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците . ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.)
Основни Информации :
1. NAND : 32 GB
8.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката.Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците).WIFI : Вграден
27.TFT вози IC : RK3188
17. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
8
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Објектот Големина:
8inch
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот

Слични производи

Моден дизајн, knob прилагодување јачина на звук 7" инчен LCD екран на Допир ви даде фантастично искуство да с

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Поддршка надворешни 200 G ДОКТОРСКИ ДискAmplifer : 4 X60 Watts Ma

Чист Андроид 6 Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката Стоката мора да се unworn .Ако доаѓаат од

5 PCS МиниUHFSMA Адаптер МиниUHF Џек да се SMA Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксија

Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?https : / / www.Bluetooth v3.ФотоJPG, BM

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога

новите 7" TFT HD е радио за Автомобил bluetooth MP5 Играч 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB 2 din големина поддршка з

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

Bluetooth : Слободен Крило FM350725.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара

Please wait...