0
clear
  • Topnavi Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за TOYOTA AURIS/е корола HATCHBACK/е корола 2012 - Audio DVD Плеер
  • -20%
  • -20%
Topnavi Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за TOYOTA AURIS/е корола HATCHBACK/е корола 2012 - Audio DVD Плеер

Topnavi Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за TOYOTA AURIS/е корола HATCHBACK/е

DEN 18239.52

Количината на стоката
Тековен

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16.Видео Декодер : 1080 P HW
26.Loader : FORYOU DL-30
18.Надвор OBD функција
10.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.TFT вози IC : RK3188
17.Оперативен СИСТЕМ : Android 6. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници). Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката. Ова се случува повремено.И тарифата е различен.WIFI : Вграден
27.
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет.Мулти-Екран На Допир
4. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА . ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ако стапите во контакт со нас и да не се добие одговор во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).Amplifer IC : TDA7851
21. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.RAM МЕМОРИЈА : 2 GB
7.GPS : SIRF III
15.Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот.Pls имајте на ум тоа. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.Bluetooth : Слободен Крило FM3507
25.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Име На Модел:
е радио за автомобил играч за TOYOTA AURIS/е корола HATCHBACK
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
7
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Внатрешниот простор за складирање:
32g
Екранот:
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
OS:
Андроид 6.0
резолуцијата на екранот:
1024*600

Слични производи

Bluetooth : Слободен Крило FM350725.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара

2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.М

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни

Ве молиме имајте на ум дека ова е многу важно !! !! !!Ве молам да ми кажете што треба да го приклучиш специфи

5 PCS SMAUHF Adapter SMA Џек да се UHF Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксијален, RF Адапте

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Автомобил Аудио MP5 Играч со 7инчен стигнале screen HD RMVB Поддршка на Задните приказ, Поддршка за USB / SD,HD дигит

новите 7" TFT HD е радио за Автомобил bluetooth MP5 Играч 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB 2 din големина поддршка з

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

Спецификација : Боја : Црна7inch Екран на ДопирПоддршка за GPS Навигација функцијаВграден Bluetooth + МикрофонПо

Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот / прашањето.GPS

Опис на производот Овој водоотпорен мотоцикл USB полнење на системот е одличен USB и запалка приклучок за

Please wait...