0
clear
  • Topnavi 7 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер за TOYOTA LAND CRUISER 100 1998-2007/LC 100/Lexus LX 470
  • -20%
  • -20%
Topnavi 7 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер за TOYOTA LAND CRUISER 100 1998-2007/LC 100/Lexus LX 470

Topnavi 7 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер за TOYOTA LAND CRUISER 100 1998-2007/LC 100/Lexus

DEN 20639.52

Количината на стоката
Тековен

Оперативен СИСТЕМ : Android 6.Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.мотор : MABUCHI
20. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.Поддршка огледало линк функција
12. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците . Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас, откако ќе се примени на објект.Надвор OBD функција
10.RAM МЕМОРИЈА : 2 GB
7. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).
Подарок : ТФ-Картичка со мапа во автомобил dvd!!!
Обратна Камерата/usb кабел за телефон/автомобил полнач,ние само ќе испрати еден по случаен избор.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
1 во Светот превозот. Ова се случува повремено.Поддршка DVR функција
11.Amplifer IC : TDA7851
21.
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет.DVR : USB Камера (PC Стандард)
Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капка-продавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.И тарифата е различен. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката.TFT вози IC : RK3188
17.Pls имајте на ум тоа.DVD декодер IC : Sunplus 8202 VGQ
22.Напојување : 4*45 W
24. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Објектот Големина:
7inch
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Внатрешниот простор за складирање:
32g
Екранот:
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
OS:
Андроид 6.0
резолуцијата на екранот:
1024*600

Слични производи

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

новите 7" TFT HD е радио за Автомобил bluetooth MP5 Играч 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB 2 din големина поддршка з

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

Надвор OBD функција10.Радио : FM / AM14.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Ние но

Ова се случува повремено.Капацитивни Екран3.И тарифата е различен NAND : 32 GB8.Напојување : 445 W24...

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога

Демонстрација линк : youtu.се / WSXCujcnj ZkСпецификација На Производот : Вграден Bluetooth + микрофон.Handsfree повициПод

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Љубезно внимание : Ова е радио за автомобил не ИЗГРАДЕНА ВО и вклучуваат било Мемориската картичка или Т

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Bluetooth : Слободен К

Please wait...