0
clear
  • Topnavi 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за МИЦУБИШИ OUTLANDER/LANCER/ASX 2013 - Audio DVD Плеер
  • -20%
  • -20%
Topnavi 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за МИЦУБИШИ OUTLANDER/LANCER/ASX 2013 - Audio DVD Плеер

Topnavi 7 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за МИЦУБИШИ OUTLANDER/LANCER/ASX

DEN 19007.52

Количината на стоката
Тековен

Bluetooth : Слободен Крило FM3507
25.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core
6.Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците). Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Поддршка DVR функција
11.GPS : SIRF III
15. Ова се случува повремено.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
1 во Светот превозот. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА .Радио : FM/AM
14.WIFI : Вграден
27.Радио IC : TDA7786 4*60
23. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.Поддршка огледало линк функција
12.
5 Тоа е подобро да се избере shippment со ЕМС или Кина пост ако вашиот пријател доаѓаат од руската Федерација/Turkey/Унгарија, бидејќи вашиот локален обичај е многу сериозен за увоз на пратката.И тарифата е различен.Мулти-Екран На Допир
4.TFT вози IC : RK3188
17. NAND : 32 GB
8.Надвор OBD функција
10.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.)
Основни Информации :
1.Чист Андроид 6.Оперативен СИСТЕМ : Android 6.Некои потребите на тарифните,но некои не.Видео Декодер : 1080 P HW
26.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката.Главната Frenqency : 1.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
7inch
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Име На Модел:
е радио за автомобил играч за МИЦУБИШИ OUTLANDER
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Модел:
за МИЦУБИШИ OUTLANDER/LANCER/ASX 2013-

Слични производи

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Боја : Црна Материјал : Метал+Силикони Големина : за 18cm(7.08") [Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см] Приклучок Т

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

Коаксијален АНТЕНСКИ приклучок за кабел собранието N машки директно да мини UHF машки директно pigtail кабел

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Поддршка надворешни 200 G ДОКТОРСКИ ДискAmplifer : 4 X60 Watts Ma

Опис на производот Овој водоотпорен мотоцикл USB полнење на системот е одличен USB и запалка приклучок за

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

Please wait...