0
clear
  • Топла продажбата Алатка - Лемење Железо Заварување Пиштол Алатка за пиксели алатка со Лемење T-раководител Гумена лента Пиксели Поправка на Лента Кабел за LCD
  • -20%
  • -20%
Топла продажбата Алатка - Лемење Железо Заварување Пиштол Алатка за пиксели алатка со Лемење T-раководител Гумена лента Пиксели Поправка на Лента Кабел за LCD

Топла продажбата Алатка - Лемење Железо Заварување Пиштол Алатка за пиксели алатка со Лемење T-раководител

DEN 432.00
DEN 406.00

Количината на стоката
Тековен

Забелешка : се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Топла продажбата Алатка - Лемење Железо Заварување Пиштол Алатка за пиксели алатка со Лемење T-раководител Гумена лента Пиксели Поправка на Лента Кабел за LCD Пакет Листата :
1pc x Лемење Железо Алатка
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
* Ве молиме Не ни даде негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ви благодариме!
* Ако дојде од Русија, Бразил, Украина , ве молиме изберете EMS, ви Благодариме. ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени . Се надевам дека ќе може да се разбере. Имаме многу искуство на царинската бришење, ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.
Враќање Политики : ве Молиме испратете точка назад од страна на EMS или Пост. На превозот времето е околу 2 до 5 дена преку DHL/UPS-от,5-14 дена преку HK ПОСТ ВОЗДУХ и EMS на Светот.Ви благодариме за вашето разбирање.
* Ако вашето место му припаѓа на далечно место , ве молиме додадете повеќе 33 како Далечински такса, ви благодариме. Ви благодариме!Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде некои discout,ви благодариме!
Многу Важни Совети :
1.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање shiping цена .
* Ако дојде од Саудиска Арабија, ве молиме нудат копирате датотека на вашиот ID на нас, ви благодариме. answer : ___________________________ Note : Ние може да обезбеди Следење на Број за вас ,но не Може да гарантира дека дојде време за стоката .
Превозот Термини :
1. Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не?т остави лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplems.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Англиски
Хардвер Верзија:
2017
Ажурирање На Софтвер:
No
Бренд Име:
RCOBD
Верзија На Софтвер:
2017.05
Специјални Функции:
лемење железо
Поддршка За Возила:
за речиси сите возила
Гаранција:
1 година
Објектот:
лемење железо

Слични производи

0 1260 SSL1090 1000 9000 1550 2100×1150 55 2.Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаМоб : +8618562653283 Тел : +8653268076300 Факс : +86532680763

0 bluetooth адаптер П : Зошто мојот телефон не може да се поврзе со Bluetooth? А : ве Молам, ве молиме проверете ако о

Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц5.12 + X201 i7 лаптоп Дијагностички & Програмирање АлаткаПакетот

Одржување на видео ќе се даде откако towable бум лифт прекине да ви помогне да се поправи Антинамалувањето

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, м

еден режа лифт табела со прав сликарство на жолта бојаПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно

5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија Во однос на пакување : ни

Никогаш Не Ажурирање На Интернет Исто така, можете да го ресетирате и програма Услугата интервал потсет

Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија.4,А

Преоптоварување заштитен систем.Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бес

CRV хром vanadium челик, Одличен вртежен момент.Карактеристики : Квалитет Универзален Сет Совршен за секоја 93

Поддршка на MB Автомобили По 2000 Година 7 Таа поддржува безжична дијагноза, исто така, го поддржува К линиј

Превозот12 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.Ние нема да сноси одговорност за

Претставата е иста како и на дигитална содржина,но т тој цената е ниска како аналогни објект.На D2 пневма

Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозо

ПОПИСОТ C Стар стил 20 pin дијагностички возило конектор (во моторот оддел) да OBD.ista п и ista d двете поддржани

Копија Tech Tool Core Development Content.Преземете сите датотеки), copy to usbhdd Со Volvo 88890300 Vocom Интерфејс може да се дијагнос

Благодарам многу Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ И, ве молиме контактира

Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена На Bluetooth, тоа се по

Производ drtails : ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трош

кревање работа платформа со CE за продажбаПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно за да оптовар

Please wait...