0
clear
  • 2x 9006 HB4 P22d 55W Халоген Светилки 6500K Бела Возење Предни Светла за Магла Светилка за во Автомобил-стил, Daylights светилки drl Паркинг Светилки
  • -20%
  • -20%
2x 9006 HB4 P22d 55W Халоген Светилки 6500K Бела Возење Предни Светла за Магла Светилка за во Автомобил-стил, Daylights светилки drl Паркинг Светилки

2x 9006 HB4 P22d 55W Халоген Светилки 6500K Бела Возење Предни Светла за Магла Светилка за во Автомобил-стил,

DEN 374.40
DEN 356.00

Количината на стоката
Тековен

Нашите работни часови е AM9 : 00-ЧАСОТ6 : 00(GMT+8 : 00) ве Молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и да ја потврдите нарачката кога добиете на стоки.(освен Италија, Русија &Бразил) Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена Ние не се одговорни за данок на вашата земја И на превозот време можат да бидат различни, ако се одложи од страна на couries или царински
Сите предмети се 6 месеци гаранција. Ве молиме ни e-mail пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблемот. Ако ви треба овој рок на плаќање, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или директно trademanager
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод на нив од страна на Кина Пост& Хонгконг Пост Воздухопловната, и следниве изразат испорака метод ве Молиме contac ни се на прво ако ви треба изразат испорака. led ангел очи, предводена од врата светлина, led дневни работи светлина, led работа светла, led светла за магла итн Со многу години искуство , ние сме една од водечките autos доведе и CCFL фабрика во Кина, Ние може да обезбеди повеќето конкурентни фабрики " цена во исто ниво на квалитет Со високо-квалитетни суровини, led производи се experted разни countried и региони
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ како Плаќање Ние, исто така, прифаќа Paypal.
2x 9006 HB4 P22d 55 W Халоген Светилки 6500 K Бела Возење Предни Светла за Магла Светилка за во Автомобил-стил, Daylights светилки drl Паркинг Светилки
Име : 9006 HB4 халоген светилка Сијалица Тип : халоген Светилка Светлина Грло : 9006 HB4 Напон : 12 V само Моќ : 55w Боја температура : 6500 K Пакет : 2* 9006 HB4 55 W Халоген Сијалица Функција : За замена на светлата, пак светлина, магла светлина, кочница светлина, опашка светлина, итн Оваа страница е само за 9006 HB4, ние исто така имаат и други штекер сијалица
Со професионална техничка и тимот за развој, ние сме директно фабрика specifized во производство на истражување и дизајнирање CCFL и Led Автомобил светло, на пример,.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Wattage:
55W
Автомобил Марка:
Универзална
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген
Температура На Боја:
6500K
Бренд Име:
NEWM
Автомобил модел:
Универзална

Слични производи

Се должи на фактот дека овој производ бара лепило апликации, како што се користење на лепак(лепилото не

СуперСветли LED дневни работи светла LED светилки drl жолта пак јачина на светлината LED магла светилка случа

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Карактеристики : Направени со висок квалитет 3Emit

Спецификација : Приклучок : H11 H8Боја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција

Ве молиме испратете порака до нас пред цел Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналнио

За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и пр

Се обрне внимание!!! Пакување спецификации : ( лево + правото + контролер) Со Turnlight функција Високо квалите

(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребн

Модел : ESTX3 HLH4 W6000 LM2 4 пати побрзо од HID Xenon светла Со голема светлина се концентрира на перформансите , нов

започнетекрајотFitment : · Компатибилен со 9005 / 9006 / H1 / H3 / H4 / H7 / H11 · Решавање на Автомобилската LED пак сигнали

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции : EMS и Кина Пост Воздух Парцела е

Со безжичен далечински управувач, можно е да поставите светла боја за да се 16colors,како што се црвена,зеле

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита100% Водоот

Плаќање : 1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.

И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци

Најчесто се користи светла 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат ни

2 парчиња Xenon Бела 36 КОЧАН LED Купола Мапата Сијалица Автомобил Внатрешни работи Панел Светилка 12 VФункциј

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Форд Фокус LED Дневни Работи Светло за Магл

Заеднички бои1 карактеристики на обичните3 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме и

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "ФОЛКСВАГЕН" Поло LED Дневни Работи Светло

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Најчесто се користи светла кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрир

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

OKEEN музика автомобил налепница музика еквалајзер за да го задниот прозорец со музика rgb led контролер зап

Ние ќе се обидеме потрудиме да го решат Вашето задоволство е наша цел, Ако не сакате на предмети кога се

Please wait...