0
clear
  • RJOKTEAM Универзална 2 парчиња h1 H4 H7 H11 LED светилки drl Светлата Canbus Грешка Предупредување Canceller Оптоварување Отпорник Декодер H3 9005 9006
  • -20%
  • -20%
RJOKTEAM Универзална 2 парчиња h1 H4 H7 H11 LED светилки drl Светлата Canbus Грешка Предупредување Canceller Оптоварување Отпорник Декодер H3 9005 9006

RJOKTEAM Универзална 2 парчиња h1 H4 H7 H11 LED светилки drl Светлата Canbus Грешка Предупредување Canceller

DEN 479.52

Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
Fitment : · Компатибилен со 9005/9006/H1/H3/H4/H7/H11 · Решавање на Автомобилската LED пак сигнали, ПРЕДВОДЕНА кочница светла, LED светла за магла и други светла лесно изгаснат по неисправност или други проблеми. · Стоп за треперење и ја откаже CANBUS грешка warmings.Решава треперење прашања Одлична за низок напон возило-Откаже светлата треперење. · Работа со Сите, Откако на Пазарот на LED Светлата Колекции : 9005/9006/H1/H3/H4/H7/H11 Спецификации : · SKU : A0113-01 · Состојба : 100% Сосема Нов · Напон:DC12 V-14 V · МАКСИМАЛНА Струја : 4А - · Употреба : Раководител Светлината,магла light Пакет се вклучени : 2 ПАРЧИЊА LED Сијалица декодер

Детални карактеристики

Тип Socket:
H1, H11, H3, H7, 9005/HB3, H4/9003/HB2 Hi/Lo, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
RJOKTEAM
Температура На Боја:
6000K
Лер Зрак Тип:
место
Wattage:
10-50W
Автомобил Марка:
Универзална
Напон:
12V
Автомобил модел:
Универзална

Слични производи

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Cruze LED Дневни Работи Светло за Магла Свети

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "ФОЛКСВАГЕН" Поло LED Дневни Работи Светло

Опис : 100% нов и висок квалитетОдговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век,

Најчесто се користи светла кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрир

Заеднички бои1 карактеристики на обичните3 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме и

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Осветленоста јасно4 Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне д

(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребн

Опис на производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

5x7 инч Квадратен led проектор светилки со Висок / Низок Зрак Возење Светилка За Jeep Wrangler YJ Камион 4 X4 Теренск

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

СуперСветли LED дневни работи светла LED светилки drl жолта пак јачина на светлината LED магла светилка случа

Најчесто се користи светла 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат ни

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето сопријави

3 функции во една светлина : ниска светла за возење светлинависока светла кочница светлинаflicker пак сигна

Напон : DC 12 VТип на Светлосен Извор : LEDТемпература на бојата : 6500 KПрименливи Светилка Позиција : Внатрешн

И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Форд Фокус LED Дневни Работи Светло за Магл

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита100% Водоот

Please wait...