0
clear
  • WLJH 11x Canbus 2835SMD Led Купола Мапата Багажникот Табличка Светлина Автомобил Внатрешни работи Light Пакет за Полнење за Субару Наследство Шумите Impreza
  • -20%
  • -20%
WLJH 11x Canbus 2835SMD Led Купола Мапата Багажникот Табличка Светлина Автомобил Внатрешни работи Light Пакет за Полнење за Субару Наследство Шумите Impreza

WLJH 11x Canbus 2835SMD Led Купола Мапата Багажникот Табличка Светлина Автомобил Внатрешни работи Light Пакет

DEN 719.04
DEN 611.00

Количината на стоката
Тековен

тие имаат повисоко ниво на светлината на излез и се далеку поефикасно
- 3x Пати Посветла од 5-3chips-5050smd.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Бела
Објектот Тежина:
3 g
Модел На Субару:
Шумарот
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Напон:
12V
Тип На Објект:
Табличка Светла
Бренд Име:
WLJH
Wattage:
3
Име На Модел:
T10 и 31mm
Шумите-Година:
1998 година
Lumens:
300lm
Дел Број:
194 W5W, T10 ,168,194, 2821,158 192 194 921 2825
T10 Дел Број:
1.22 (31MM) 12SMD FESTOON
Примена:
Автомобил Ознака за Полнење Комбо се Справи Светлина, Крушка Светилка 12v Пакет
боја:
6000k Чиста Бела & Мраз Сина (АКА Кристално сино)
Гаранција:
12 месец
Функција:
Shockproof;Енергија-Заштеда,Ниска температура
Инсталација:
Plug and play!
живот:
55000+ часа
Тип:
Куполата Мапата Табличка Светла

Слични производи

Најчесто се користи светла кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрир�

За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и пр�

започнетекрајотFitment : · Компатибилен со 9005 / 9006 / H1 / H3 / H4 / H7 / H11 · Решавање на Автомобилската LED пак сигнали

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата.За Тојота Altezza SXE10 Gita (Јапонија) Одлични Ангел Очи

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита100% Водоот�

ви благодариме.Пакет содржина : 1piece ЕЛ жица + 1piece батеријата кутијаОбјектот Слика : За Испорака : 1 Ако ви �

Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето сопријави �

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Форд Фокус LED Дневни Работи Светло за Магл

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "ФОЛКСВАГЕН" Поло LED Дневни Работи Светло �

Спецификација : Приклучок : H11 H8Боја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Карактеристики : Направени со висок квалитет 3Emit

Карактеристики : * 100% нов и висок квалитет* Светла бела SMD LED светилки* Долг животен век* Лесен за употреба,

Модел : ESTX3 HLH4 W6000 LM2 4 пати побрзо од HID Xenon светла Со голема светлина се концентрира на перформансите , нов�

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен �

Спецификација : 100% Сосема новСветла Боја : БелаОперативен Напон : DC12 VПриклучок : 921 912 W16 W T15Животен Век : 65,

000 часа за традиционалните светилки.Лесна ИнсталацијаДизајниран за да ги собере оригиналните фабрички

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен �

Спецификации : Напон : DC 12 VЛумен : 75 94 ЛуменСветла Боја : БелаТемпература на бојата : 6500±500 KМатеријал : ABS П

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Контрола Метод : Усвојување IR remoter за контрола на

Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции : EMS и Кина Пост Воздух Парцела е

Ние само го користите врвен квалитет на led.Пакетот вклучува : Пред Куполата / Мапа Светла 3pc Задните Купо�

OKEEN музика автомобил налепница музика еквалајзер за да го задниот прозорец со музика rgb led контролер зап�

Ве молиме испратете порака до нас пред цел Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналнио

3 функции во една светлина : ниска светла за возење светлинависока светла кочница светлинаflicker пак сигна

Плаќање : 1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.

Опис : 100% нов и висок квалитетОдговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век,

И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци

5x7 инч Квадратен led проектор светилки со Висок / Низок Зрак Возење Светилка За Jeep Wrangler YJ Камион 4 X4 Теренск

Please wait...