0
clear
  • SUNKIA Специфични LED Дневни Водење на светлината LED Дневните За Volvo S80 LED светилки drl 2009-2013 со Килибар се Претвори Сигнал Затемнето Светло
  • -20%
  • -20%
SUNKIA Специфични LED Дневни Водење на светлината LED Дневните За Volvo S80 LED светилки drl 2009-2013 со Килибар се Претвори Сигнал Затемнето Светло

SUNKIA Специфични LED Дневни Водење на светлината LED Дневните За Volvo S80 LED светилки drl 2009-2013 со Килибар

DEN 3897.12
DEN 3118.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Напон : DC 12 V
Лумен : 75 - 94 Лумен
Светла Боја : Бела
Температура на бојата : 6500±500 K
Материјал : ABS Пластика и Висока осветленост LED
Пакетот вклучува :
2x LED Дневни Работи Светла(L/R) за Volvo S80

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Бела боја со Жолта
Volvo Модел:
s80
Тип На Објект:
Ден Светлина
S80-Година:
2012,2013,2011,2010,2009
Специјални Функции:
Пак Сигнал, Затемнети Функција
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
Volvo S80 Специфични Дење Работи Светлина
Бренд Име:
SUNKIA
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Објектот Тежина:
1.15kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V

Слични производи

2 парчиња Xenon Бела 36 КОЧАН LED Купола Мапата Сијалица Автомобил Внатрешни работи Панел Светилка 12 VФункциј

4 Парчиња МултиБоја 9 W 3" RGB LED Рок Светла Поплава Зрак Bluetooth Контрола Теренски Мотор За Jeep Wrangler9 W 3" RGB LED Рок

И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен �

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Карактеристики : Направени со висок квалитет 3Emit

OKEEN музика автомобил налепница музика еквалајзер за да го задниот прозорец со музика rgb led контролер зап�

Ве молиме испратете порака до нас пред цел Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналнио

СуперСветли LED дневни работи светла LED светилки drl жолта пак јачина на светлината LED магла светилка случа

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Форд Фокус LED Дневни Работи Светло за Магл

Заеднички бои1 карактеристики на обичните3 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме и

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен �

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Контрола Метод : Усвојување IR remoter за контрола на

5x7 инч Квадратен led проектор светилки со Висок / Низок Зрак Возење Светилка За Jeep Wrangler YJ Камион 4 X4 Теренск

3 функции во една светлина : ниска светла за возење светлинависока светла кочница светлинаflicker пак сигна

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен �

Карактеристики : * 100% нов и висок квалитет* Светла бела SMD LED светилки* Долг животен век* Лесен за употреба,

Се обрне внимание!!! Пакување спецификации : ( лево + правото + контролер) Со Turnlight функција Високо квалите�

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен �

Please wait...