0
clear
  • 2x H12 9055 PZ20d Халоген Светилки 6500K Супер Бела Plug&Play Извор на Светлина H12 Авто Автомобил, Мотоцикл светилки drl Светилки Сијалица
  • -20%
  • -20%
2x H12 9055 PZ20d Халоген Светилки 6500K Супер Бела Plug&Play Извор на Светлина H12 Авто Автомобил, Мотоцикл светилки drl Светилки Сијалица

2x H12 9055 PZ20d Халоген Светилки 6500K Супер Бела Plug&Play Извор на Светлина H12 Авто Автомобил, Мотоцикл

DEN 374.40
DEN 356.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го решат Вашето задоволство е наша цел, Ако не сакате на предмети кога се добие тоа, ве молиме вратете ги со оригиналниот пакет на услуги, ние може да се вратат нашите полн со пари кога се врати стоки
Можете да не контактирате без двоумење ако имате било какви прашања. Ако ви треба овој рок на плаќање, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или директно trademanager
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод на нив од страна на Кина Пост& Хонгконг Пост Воздухопловната, и следниве изразат испорака метод ве Молиме contac ни се на прво ако ви треба изразат испорака. Ние може да го промени на испорака задолжен за нарачки Преку воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји. Ве молиме ни e-mail пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблемот. Ако имате било какви прашања за квалитетот, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ова е многу важно. Нашите работни часови е AM9 : 00-ЧАСОТ6 : 00(GMT+8 : 00) ве Молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и да ја потврдите нарачката кога добиете на стоки.(освен Италија, Русија &Бразил) Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена Ние не се одговорни за данок на вашата земја И на превозот време можат да бидат различни, ако се одложи од страна на couries или царински
Сите предмети се 6 месеци гаранција. led ангел очи, предводена од врата светлина, led дневни работи светлина, led работа светла, led светла за магла итн Со многу години искуство , ние сме една од водечките autos доведе и CCFL фабрика во Кина, Ние може да обезбеди повеќето конкурентни фабрики " цена во исто ниво на квалитет Со високо-квалитетни суровини, led производи се experted разни countried и региони
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ како Плаќање Ние, исто така, прифаќа Paypal.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Wattage:
53W
Автомобил Марка:
Универзална
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген
Температура На Боја:
6500K
Бренд Име:
NEWM
Автомобил модел:
Универзална

Слични производи

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Ние само го користите врвен квалитет на led.Пакетот вклучува : Пред Куполата / Мапа Светла 3pc Задните Купо

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита100% Водоот

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Модел : ESTX3 HLH4 W6000 LM2 4 пати побрзо од HID Xenon светла Со голема светлина се концентрира на перформансите , нов

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата.За Тојота Altezza SXE10 Gita (Јапонија) Одлични Ангел Очи

Заеднички бои1 карактеристики на обичните3 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме и

Се обрне внимание!!! Пакување спецификации : ( лево + правото + контролер) Со Turnlight функција Високо квалите

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции : EMS и Кина Пост Воздух Парцела е

Најчесто се користи светла 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат ни

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето сопријави

За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и пр

Please wait...