0
clear
  • Vehemo Нови 2бр 39mm 16 Led диоди СМД 3528 Супер Бела 12V внатрешни работи Festoon Купола Автомобил Светилка LED Светло висока quanlity
  • -20%
  • -20%
Vehemo Нови 2бр 39mm 16 Led диоди СМД 3528 Супер Бела 12V внатрешни работи Festoon Купола Автомобил Светилка LED Светло висока quanlity

Vehemo Нови 2бр 39mm 16 Led диоди СМД 3528 Супер Бела 12V внатрешни работи Festoon Купола Автомобил Светилка

DEN 93.60
DEN 81.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
* 100% нов и висок квалитет
* Светла бела SMD LED светилки
* Долг животен век
* Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија
* Најчесто се користи за внатрешни светла за да го замени стариот festoon
Lenght : 39mm
LED Количина : 16 СМД Led диоди
Димензија : 14mm x 39mm
Боја : Светло Бела
Напон : DC 12 V Само
Животниот век : 50.000 часови
Пакет се вклучени :
* 2 X 16 LED сијалица 39mm

Детални карактеристики

Wattage:
1W
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Бренд Име:
Vehemo

Слични производи

И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци

Најчесто се користи светла 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат ни

За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и пр

OKEEN музика автомобил налепница музика еквалајзер за да го задниот прозорец со музика rgb led контролер зап

Сијалица големина достапен во D3 S D3 CТемпература на бојата : топло бела, бела,ладно бела

Спецификација : 100% Сосема новСветла Боја : БелаОперативен Напон : DC12 VПриклучок : 921 912 W16 W T15Животен Век : 65,

Заеднички бои1 карактеристики на обичните3 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме и

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Форд Фокус LED Дневни Работи Светло за Магл

Модел : ESTX3 HLH4 W6000 LM2 4 пати побрзо од HID Xenon светла Со голема светлина се концентрира на перформансите , нов

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата.За Тојота Altezza SXE10 Gita (Јапонија) Одлични Ангел Очи

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Најчесто се користи светла кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрир

(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребн

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "ФОЛКСВАГЕН" Поло LED Дневни Работи Светло

Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции : EMS и Кина Пост Воздух Парцела е

Со безжичен далечински управувач, можно е да поставите светла боја за да се 16colors,како што се црвена,зеле

СуперСветли LED дневни работи светла LED светилки drl жолта пак јачина на светлината LED магла светилка случа

Please wait...