0
clear
  • 17pc X Грешка Слободни за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН за Jetta 6 MK6 МК VI LED внатрешни работи светилка обратна светлина паркинг град сијалица за полнење (2011+)
  • -20%
  • -20%
17pc X Грешка Слободни за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН за Jetta 6 MK6 МК VI LED внатрешни работи светилка обратна светлина паркинг град сијалица за полнење (2011+)

17pc X Грешка Слободни за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН за Jetta 6 MK6 МК VI LED внатрешни работи светилка обратна

DEN 2399.52
DEN 2160.00

Количината на стоката
Тековен

Ние само го користите врвен квалитет на led.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 3pc Задните Купола/Мапа Светла - 2pc Суета Огледало светлина - 2pc Камион светлина-1pc Ракавица кутија светлина-1pc Footwell lights - 2pc табличка светлина-2pc ( Белешки : За некои Jetta MK6, табличка предводена Не е погоден ) Паркинг градот на светлината-2pc Обратна светлина-2pc
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена.ѕвезда е бренд на zsled Optoelectronic ко. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2016 година "ФОЛКСВАГЕН" Jetta сите Сите до 2015 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta сите Сите 2014 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta сите Сите 2013 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta сите Сите 2012 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta сите Сите 2011 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta сите Сите
Компанијата вовед :
КП. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа. Овој Комплет доаѓа со сите светла кои ви се потребни за внатрешни работи.ѕвезда LED внатрешни работи за полнење за (2011+) Jetta Mk6 вклучува 17 PC led светла.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
0.3kg
Jetta-Година:
2015,2011,2013,2012,2014
Тип На Објект:
Обратна Светла
Wattage:
1.5W-2.5W / bulb
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Фолксваген Модел:
jetta
Име На Модел:
Jetta 6
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови,не се користи, неотворена ,неоштетени
Пакет:
КП.ѕвезда на мало пакет
Гаранција:
1 година
боја:
Ксенон чиста бела, ладно бела
Производителот Дел Број:
Куполата,Суета огледало,Багажникот,Ракавица кутија,Footwell,Вратата светлина
Осветленост Дел Број:
Jetta MK6 LED внатрешни работи комплет пакетот
живот време:
50000 часа
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла

Слични производи

Ве молиме испратете порака до нас пред цел Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналнио

Спецификација : 100% Сосема новСветла Боја : БелаОперативен Напон : DC12 VПриклучок : 921 912 W16 W T15Животен Век : 65,

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

започнетекрајотFitment : · Компатибилен со 9005 / 9006 / H1 / H3 / H4 / H7 / H11 · Решавање на Автомобилската LED пак сигнали

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може

Модел : ESTX3 HLH4 W6000 LM2 4 пати побрзо од HID Xenon светла Со голема светлина се концентрира на перформансите , нов

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита100% Водоот

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Cruze LED Дневни Работи Светло за Магла Свети

Сијалица големина достапен во D3 S D3 CТемпература на бојата : топло бела, бела,ладно бела

Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции : EMS и Кина Пост Воздух Парцела е

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

ви благодариме.Пакет содржина : 1piece ЕЛ жица + 1piece батеријата кутијаОбјектот Слика : За Испорака : 1...

Заеднички бои1 карактеристики на обичните3 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме и

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Форд Фокус LED Дневни Работи Светло за Магл

Осветленоста јасно4 Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне д

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен

Please wait...