0
clear
  • DIY Декорација Неонски Светлина 12V 5Meters Авто Автомобил Внатрешни работи ЛЕР Флексибилни ЕЛ Ладно Челичното Јаже Цевка Линија Табла Конзола Врата
  • -20%
  • -20%
DIY Декорација Неонски Светлина 12V 5Meters Авто Автомобил Внатрешни работи ЛЕР Флексибилни ЕЛ Ладно Челичното Јаже Цевка Линија Табла Конзола Врата

DIY Декорација Неонски Светлина 12V 5Meters Авто Автомобил Внатрешни работи ЛЕР Флексибилни ЕЛ Ладно Челичното

DEN 294.24
DEN 218.00

Количината на стоката
Тековен

ви благодариме.
Пакет содржина :
1piece ЕЛ жица + 1piece батеријата кутија
Објектот Слика :
За Испорака :
1. Ако ви треба 1 метар или други големина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.3 mm Жица должина : 5 Meter Боја : бела, сина, кристално сина, црвена, жолта, портокал, лимон, виолетова, розева, зелена. Ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажа за нас.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит време може да се разликува, particularlyduring сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашите производи големината е стандардна 5 метри ЕЛ Жица.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Не е англиски, Русија и шпански во слика за повикување. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Опис :
DIY Декорација Неонски Светлина 12 V 5 Meters Авто Автомобил Внатрешни работи ЛЕР Флексибилни ЕЛ Ладно Челичното Јаже Цевка Линија Табла Конзола Врата
Карактеристики : Флексибилен и да се отпорни на вода, може да биде свиткана во било која форма и се сече на било која должина Може да понуди 360 степени на осветлување заштеда на Енергија, долг живот Повеќе од 12,000 часа животен век
Спецификации : Жица со дијаметар : 2.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
1m (leave messages), 3m (leave messages), 5m Портокал, 5m Лимон, 5m Сина, 5m Црвена, 5m Бела, 5m Кристално Сина, 5m Зелена, 5m Жолта, 5m Розова, Пурпурна 5m
Бренд Име:
XINFOK
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Големина:
1/ 3 /5 meter
Лер Зрак Тип:
Ладна Светлина Линија
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
A4

Слични производи

Најчесто се користи светла кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрир�

Спецификација : Приклучок : H11 H8Боја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција

Ве молиме испратете порака до нас пред цел Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналнио

Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози Restyle појавата со повисоки перформанси о

5x7 инч Квадратен led проектор светилки со Висок / Низок Зрак Возење Светилка За Jeep Wrangler YJ Камион 4 X4 Теренск

Напон : DC 12 VТип на Светлосен Извор : LEDТемпература на бојата : 6500 KПрименливи Светилка Позиција : Внатрешн�

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Форд Фокус LED Дневни Работи Светло за Магл

Заеднички бои1 карактеристики на обичните3 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме и

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може �

Опис на производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен �

Најчесто се користи светла 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат ни�

Со безжичен далечински управувач, можно е да поставите светла боја за да се 16colors,како што се црвена,зеле�

Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето сопријави �

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита100% Водоот�

Се обрне внимание!!! Пакување спецификации : ( лево + правото + контролер) Со Turnlight функција Високо квалите�

2 парчиња Xenon Бела 36 КОЧАН LED Купола Мапата Сијалица Автомобил Внатрешни работи Панел Светилка 12 VФункциј

Please wait...