0
clear
  • Автомобилот наназад камера донесе higest ноќ визија + fanshion 4.3 општи автомобил следење на Hyundai нови Santafe Santa Fe Azera
  • -20%
  • -20%
Автомобилот наназад камера донесе higest ноќ визија + fanshion 4.3 општи автомобил следење на Hyundai нови Santafe Santa Fe Azera

Автомобилот наназад камера донесе higest ноќ визија + fanshion 4.3 општи автомобил следење на Hyundai нови

DEN 1600.80
DEN 1361.00

Количината на стоката
Тековен

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ МНОГУ ЗА ВАШИОТ ОЧЕКУВАЈТЕ
Сакаат ќе имате добро време !!!
. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екранот : 4. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Име На Модел:
JF-CM001
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
Пластични
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
14*16*7
Резолуција:
800*480
сензор на слика:
ccd
Леќа Материјал:
Стакло
Визуелна агол:
170 широк агол на гледање
Сместување:
Во Цртичка
боја:
Црна
Тип На Објект:
автомобил rear view camera и следење
ноќта vison:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Објектот Големина:
4.3

Слични производи

Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.3" Автомобил Следење1 x Моќ Кабел1 x двострано Налепница1 x Упатст

Опис На ПроизводотПроизвод модел : SH1308Име на производ : 13 инчен флип надолу следењеГолемина на екранот :

Спецификации : 1)20.1 инчен Покривот Монтирани LCD Автобус Следи 2)Висока Резолуција : 1680*1050 3) IR,далечински уп

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се)

ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлув

Ако пакетот се отфрли, вратени или уништени затоа што на купувачот не ги обезбеди потребните документи

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync (Освен некои земји и APO / FPO)2.3 инченРезолуција : 800 W RGB 480 HAspect ratio : 16 : 9Напој

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално п

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање...

Како за враќање превозот надомест ?Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговоре

3" Автомобил Следење1 x Моќ Кабел1 x двострано Налепница1 x УпатствоВИ БЛАГОДАРИМЕ МНОГУ ЗА ВАШИОТ ОЧЕКУВА

ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлув

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никак

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање...

СпецификацииInset супер моќни приемСите додаток канали приемот, со 160 претходно наместени каналиКинески

Добредојдовте на нашата продавницаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабри

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем :

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Поради акции статус и в

Please wait...