0
clear
  • Автомобил на ретровизорот 5 екран со паркинг камера hd ccd image sensor 2 во 1 сет одговара за Toyota е корола
  • -20%
  • -20%
Автомобил на ретровизорот 5 екран со паркинг камера hd ccd image sensor 2 во 1 сет одговара за Toyota е корола

Автомобил на ретровизорот 5 екран со паркинг камера hd ccd image sensor 2 во 1 сет одговара за Toyota е корола

DEN 1854.24
DEN 1576.00

Количината на стоката
Тековен


ТВ систем : PAL/NTSC
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии
Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)
Минимална Осветлување : 0.
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.
Производ параметри : автомобил камера и монитор
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.0 Vpp, 75 Ohm
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Напојување : DC 12 V
Тековната Потрошувачка : 90m A
Оперативен Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимум
Складирање Температура : -40 до + 100°C, 95% RH максимум
Вода-доказ : IP69 K
Детали за производот :
Предноста на оваа точка :
Инструкции за инсталација :
По инсталацијата e ffect
Пакетот Вклучува :
1 x 170 агол автомобил задна камера
1 x 5" Автомобил Следење
1 x Моќ Кабел
1 x двострано Налепница
1 x Упатство
ВИ БЛАГОДАРИМЕ МНОГУ ЗА ВАШИОТ ОЧЕКУВАЈТЕ
Сакаат ќе имате добро време !!!
.
High-definition и 170 степен широк агол на гледање.
Добредојдовте на нашата продавница
ова е Сертификат за инспекција на нашиот производ
Ова е нашата фабрика во кина
ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи. Систем : внатрешна
S/N Сооднос : >48d B
Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди
Видео Излез : 1.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.
Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Не аудио влез или излез
Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екран : 5 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Детали за производот :
Производ параметри :
170 степен задна камера
РКА конектор
Висок степен на ленти : IP69k.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Сместување:
Sunvisor
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
650g
Име На Модел:
JF-CM001
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Големина:
30*11*7
Резолуција:
800x480
Резолуција:
800*480
сензор на слика:
ccd
Леќа Материјал:
Стакло
Визуелна агол:
170 широк агол на гледање
Сместување:
Sunvisor
боја:
Црна
Функција:
автомобил задна камера и монитор
ноќта vison:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Објектот Големина:
5

Слични производи

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Нејзината едноставна и скромна д

добредојдовте на нашата продавницание може да понуди најдобар квалитет на поволна цена производ за вас

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

Answer : ___________________________ Note : 1 Поврзете го кабелот за напојување мора да се направи разлика помеѓу позитивни

Осветленост : прилагодливЗаградата Листа(pls проверка на заградата на вашиот автомобил и бидете сигурни

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Камера : за Камиони / Каравани / Автобуси / Motorhome / Коњ ПриколкаКомплетно решение се занимава со двете мо

СпецификацииInset супер моќни приемСите додаток канали приемот, со 160 претходно наместени каналиКинески

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никак

8 mmСигнал системPAL / NTSCХоризонтална резолуција1,300,000 ПикселиПиксели1,300,000 ПикселиФреквенцијаПАЛ : 50 Hz NTSC :

Отстранлив Пластични Домување : Домување доаѓа во различни бои за избор на Галантерија : Remote control,Power каб

4.3 Инчен Автомобил на ретровизорот се Следи Функцијата : Автомобил на ретровизорот Следи Екран : TFTLCD Дис

· Handsfree повици· Поддржува Advanced Audio Distribution Profile· Исклучување време дисплеј функција· Дигитален висококва

Како за враќање превозот надомест ?Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговоре

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем :

Спецификации : 10.4 инчен Покривот Монтирани LCD Автобус, го Следи Високо Пиксели : 800*600 IR,далечински контро

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Поради акции статус и в

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Карактеристики : 1)19 инчи Покривот Монтирани LCD Автобус Следи 2)Висока Резолуција : 1680*1050 3) IR,далечински уп

8 WВодоотпорен одделение : IP68 се здобијат со контрола (AGC) AutomaticЈачина на бучава сооднос : > да 48d B (AGCDEF)Излез

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync (Освен некои земји и APO / FPO)2.3 инченРезолуција : 800 W RGB 480 HAspect ratio : 16 : 9Напој

02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за ваш

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално п

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никак

56 воКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .Ви благод

Please wait...