0
clear
  • Сместување Sunvisor автомобил огледало следи 4.3 + широк агол ir светла автомобил задна камера одговара за Hyundai нови Santafe Santa Fe Azera
  • -20%
  • -20%
Сместување Sunvisor автомобил огледало следи 4.3 + широк агол ir светла автомобил задна камера одговара за Hyundai нови Santafe Santa Fe Azera

Сместување Sunvisor автомобил огледало следи 4.3 + широк агол ir светла автомобил задна камера одговара за

DEN 1618.08
DEN 1375.00

Количината на стоката
Тековен

3" Автомобил Следење
1 x Моќ Кабел
1 x двострано Налепница
1 x Упатство
ВИ БЛАГОДАРИМЕ МНОГУ ЗА ВАШИОТ ОЧЕКУВАЈТЕ
Сакаат ќе имате добро време !!!
.3 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Детали за производот :
Производ параметри :
170 степен задна камера
РКА конектор
Висок степен на ленти : IP69k.
Производ параметри :
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.02 Лукс
Леќи на камерата : 13.0 Vpp, 75 Ohm
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Напојување : DC 12 V
Тековната Потрошувачка : 90m A
Оперативен Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимум
Складирање Температура : -40 до + 100°C, 95% RH максимум
Вода-доказ : IP69 K
Детали за производот :
Предноста на оваа точка :
Инструкции за инсталација :
По инсталацијата e ffect
Пакетот Вклучува :
1 x автомобил задна камера
1 x 4.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.
ТВ систем : PAL/NTSC
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии
Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)
Минимална Осветлување : 0.
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.
Добредојдовте на нашата продавница
ова е Сертификат за инспекција на нашиот производ
Ова е нашата фабрика во кина
ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи. Систем : внатрешна
S/N Сооднос : >48d B
Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди
Видео Излез : 1.
Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Не аудио влез или излез
Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екранот : 4.
High-definition и 170 степен широк агол на гледање.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
650g
Име На Модел:
JF-CM001
Материјал Тип:
Пластични
Големина На Дисплеј:
4.3
Објектот Големина:
30*11*7
Резолуција:
800x480
Резолуција:
800*480
сензор на слика:
ccd
Леќа Материјал:
Стакло
Визуелна агол:
170 широк агол на гледање
Сместување:
Sunvisor
боја:
Црна
Функција:
автомобил задна камера и монитор
ноќта vison:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Објектот Големина:
4.3

Слични производи

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Се пр

Како за враќање превозот надомест ?Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговоре

8 mmСигнал системPAL / NTSCХоризонтална резолуција1,300,000 ПикселиПиксели1,300,000 ПикселиФреквенцијаПАЛ : 50 Hz NTSC :

Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.3" Автомобил Следење1 x Моќ Кабел1 x двострано Налепница1 x Упатст

Камера : за Камиони / Каравани / Автобуси / Motorhome / Коњ ПриколкаКомплетно решение се занимава со двете мо

Објектот Се Вклучени : 1 x 4.3" Автомобил огледало Монитор (со видео и моќ кабел)1 x автомобил CCD rear view cameraСлед

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync (Освен некои земји и APO / FPO)2.3 инченРезолуција : 800 W RGB 480 HAspect ratio : 16 : 9Напој

Слика Сензор : 1 / 4 CMOSТВ Систем : NTSC / PALЕфективни Пиксели : NTSC : 728 x 628, 828 x 686 ПАЛ : 628 x 586Скенирање Систем : 2 : 1

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално п

Добредојдовте на нашата продавницаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабри

Спецификации : 1)19 инчи Покривот Монтирани LCD Автобус Следи 2)Високо Пиксели : 1366*768 3) IR,далечински контрол

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се)

добредојдовте на нашата продавницание може да понуди најдобар квалитет на поволна цена производ за вас

Спецификации : 1)20.1 инчен Покривот Монтирани LCD Автобус Следи 2)Висока Резолуција : 1680*1050 3) IR,далечински уп

Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Ние само брод да се потврди цел адреси.Деталите на камераПарки

56 воКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .Ви благод

8 WВодоотпорен одделение : IP68 се здобијат со контрола (AGC) AutomaticЈачина на бучава сооднос : > да 48d B (AGCDEF)Излез

Ако пакетот се отфрли, вратени или уништени затоа што на купувачот не ги обезбеди потребните документи

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Поради акции статус и в

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никак

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали со Висока дефиниција и широк гледање агли Поддрш

Автомобил Монитор не се прикаже слика на екранот или ПОМОШЕН Видео сликата Времетодоказ и Appliacable на сит

Please wait...