0
clear
  • 4.3автомобил екран огледало за надгледување на црна школка+посебни користат за Toyota е корола автомобил rear view camera 4 ir светла ноќ визија
  • -20%
  • -20%
4.3автомобил екран огледало за надгледување на црна школка+посебни користат за Toyota е корола автомобил rear view camera 4 ir светла ноќ визија

4.3автомобил екран огледало за надгледување на црна школка+посебни користат за Toyota е корола автомобил rear

DEN 1618.08
DEN 1375.00

Количината на стоката
Тековен


High-definition и 170 степен широк агол на гледање.3" Автомобил Следење
1 x Моќ Кабел
1 x двострано Налепница
1 x Упатство
ВИ БЛАГОДАРИМЕ МНОГУ ЗА ВАШИОТ ОЧЕКУВАЈТЕ
Сакаат ќе имате добро време !!!
.5 mm
Погледнете Агол : 170 степен
Sync.0 Vpp, 75 Ohm
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Напојување : DC 12 V
Тековната Потрошувачка : 90m A
Оперативен Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимум
Складирање Температура : -40 до + 100°C, 95% RH максимум
Вода-доказ : IP69 K
Детали за производот :
Предноста на оваа точка :
Инструкции за инсталација :
По инсталацијата e ffect
Пакетот Вклучува :
1 x автомобил задна камера
1 x 4.
Производ параметри : автомобил камера и монитор
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.3 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Детали за производот :
Производ параметри :
170 степен задна камера
РКА конектор
Висок степен на ленти : IP69k. Систем : внатрешна
S/N Сооднос : >48d B
Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди
Видео Излез : 1.02 Лукс
Леќи на камерата : 13.
ТВ систем : PAL/NTSC
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии
Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)
Минимална Осветлување : 0.
Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Не аудио влез или излез
Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екранот : 4.
Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.
Добредојдовте на нашата продавница
ова е Сертификат за инспекција на нашиот производ
Ова е нашата фабрика во кина
ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
650g
Име На Модел:
JF-CM001
Материјал Тип:
Пластични
Големина На Дисплеј:
4.3
Објектот Големина:
30*11*7
Резолуција:
800x480
Резолуција:
800*480
сензор на слика:
ccd
Леќа Материјал:
Стакло
Визуелна агол:
170 широк агол на гледање
Сместување:
Sunvisor
боја:
Црна
Функција:
автомобил задна камера и монитор
ноќта vison:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Објектот Големина:
4.3

Слични производи

Спецификации : 1)20.1 инчен Покривот Монтирани LCD Автобус Следи 2)Висока Резолуција : 1680*1050 3) IR,далечински уп

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

4.3 Инчен Автомобил на ретровизорот се Следи Функцијата : Автомобил на ретровизорот Следи Екран : TFTLCD Дис

Ако пакетот се отфрли, вратени или уништени затоа што на купувачот не ги обезбеди потребните документи

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

добредојдовте на нашата продавницание може да понуди најдобар квалитет на поволна цена производ за вас

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никак

Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Ние само брод да се потврди цел адреси.Деталите на камераПарки

Добредојдовте на нашата продавницаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабри

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Се пр

Answer : ___________________________ Note : 1 Поврзете го кабелот за напојување мора да се направи разлика помеѓу позитивни

ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлув

5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем :

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по

Please wait...