0
clear
  • Динамичен Водство на Камерата За Рено Vel на проектот Сатис X73 / Рено Espace 4 / 580 ТВ Линии HD 860 Пиксели Паркинг Intelligentized
  • -20%
  • -20%
Динамичен Водство на Камерата За Рено Vel на проектот Сатис X73 / Рено Espace 4 / 580 ТВ Линии HD 860 Пиксели Паркинг Intelligentized

Динамичен Водство на Камерата За Рено Vel на проектот Сатис X73 / Рено Espace 4 / 580 ТВ Линии HD 860 Пиксели

DEN 2691.36
DEN 1776.00

Количината на стоката
Тековен


Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Рено Vel На Проектот Сатис X73 / "Рено" Espace 4
NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / Вода-Доказ / Широк Агол
Изградена Во Gyroscope Сензор !
Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)
Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ". Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена.

Детални карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Liandlee
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Материјал Тип:
ABS

Слични производи

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.СОС за Итни случаи : да се Обезбеди специ

Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во прев

П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловна

Параметри : Слика сензори : 1 / 3" color CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување Направени од високо квали

Влакна внатрешни светла, декоративни автомобил, лесно да го инсталирате, нема отсјај, не влијае на возењ

HD CCD Автомобил Rear View Camera за Мицубиши ASX 20112013 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Визија Водоотп

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен.Нашата цел е задоволството на клиентит

ние ќе брод според Aliexpress адреса на само Ве молиме имајте на ум : руски купувачот оставете ни го вашето им

За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот

Еден Копчето за Фотографирање Видео Едно копче за снимање видео на 10ти автомобил им помогне на стан пре

Баланс На Белата Боја : Auto 13 Клучни Карактеристики : 1 .Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет вклучуваа

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации Тоа може да

4 : Поврзување на моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) црвена жица да се позитивни и црна жица

Популарната 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Таб

Параметри : Слика сензори : 1 / 3" color CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување 5 : Поврзување на видео каб

Изградена во Ambarella A7 LA50 D Чипсет+OV4689 Сензор ви обезбедува со највисока резолуција е можно! Max видео HD резо

Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Лесно се Инсталира Автомобил View Came

Преглед : Овој рекордер е за возило со 12v DC само И тоа треба да се инсталира во близина на rearview огледало за

Please wait...