0
clear
  • CCD заден поглед назад до обратна паркинг камера За кинескиот Ѕид лебди автомобил rear view camera назад до NTSC Водоотпорен бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
CCD заден поглед назад до обратна паркинг камера За кинескиот Ѕид лебди автомобил rear view camera назад до NTSC Водоотпорен бесплатен превозот

CCD заден поглед назад до обратна паркинг камера За кинескиот Ѕид лебди автомобил rear view camera назад до

DEN 864.00
DEN 605.00

Количината на стоката
Тековен


Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна .Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 20 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите.
Услуга Смисла Ние обезбеди една година гаранција, така се купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Детални карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FengYi
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
BMW

Слични производи

Баланс На Белата Боја : Auto 13 Клучни Карактеристики : 1 .Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет вклучуваа

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации Повратни и

ние ќе брод според Aliexpress адреса на само Ве молиме имајте на ум : руски купувачот оставете ни го вашето им

За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот

Автомобил DVR Двојна Леќи на Камерата Rearview Огледало 5.0" HD 1080 P Цртичка Cam Камера за Видео Рекордерот Registor Но

Можете рачно да поставите GСензор чувствителност од вашиот мобилен телефон.Big Big Road За KIA Sorento Душата Sportage

Паркинг Заден Поглед Cam ера за Toyota, Тундра 2011(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави мож

Баланс На Белата Боја : Auto 13 Спецификација : 1 Effective Pixls : 440.Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широ

HD CCD Автомобил Rear View Camera за Форд Фокус 2012 / 2014 / 2015 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Визија Вод

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.СОС за Итни случаи : да се Обезбеди специ

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати во спротивно, тоа ќе не има хард диск Купи со доверба!Ако не с

ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 1020 работни де

1080 P Видео, Full HD резолуција, Широк Поглед Агол Ноќ визија SONY IMX 322 1 / 3 CMOS сензор, поддршка WDR, 170 степен погле

Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Лесно се Инсталира Автомобил View Came

Популарната 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Таб

Parking Assist Систем За Peugeot MRN Системи 508 208 C4 Автомобил Обратна Камера ДекодерОвој интерфејс може да вметнете

HD CCD Автомобил Rear View Camera за Мицубиши ASX 20112013 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Визија Водоотп

Спецификација : Број на Модел : SQ9 Мини Сликата на Камерата Дел : 4 : 3 Формат за Видео : 1920 X 1080 P, 1280 X 720 P Резол

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Кам

Општи Информации Компатибилност За Хонда CRV Третата генерација (20072011)За Хонда Одисеја Четвртата генера

Please wait...