0
clear
  • BOQUERON за Peugeot 307 207 306 207CROSS 206 406 407 5008 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera
  • -20%
  • -20%
BOQUERON за Peugeot 307 207 306 207CROSS 206 406 407 5008 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

BOQUERON за Peugeot 307 207 306 207CROSS 206 406 407 5008 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен

DEN 1528.80
DEN 1147.00

Количината на стоката
Тековен

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации. Повратни информации за Задоволување на клиенти е наша примарна цел.
За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена.
Кликнете на Повеќе нови производи!
.
Ви благодарам многу за вашето внимание. 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин. Работно време : Препорачуваме работното време, за помалку од 5 минути (повеќе информации од опција 1) Операција температура : -40°C до +80°C (-40°F до 176°F) Пакет за продажба на Мало : подарок кутија (достапни за камерата на големина помала од 17cm/6inch) На автомобил модел име и производство година спомнавме главно се тестирани на автомобили во Кина, исто бренд автомобил во други земји може да има некои разлики.
Повеќе камери за вашиот автомобил, ве молиме проверете повеќе. Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка.
Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца.
Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!
Оваа е посебна камера За Peugeot 307 седан 207 седан Hatchback 306 207 CROSS Hatchback 206 406 407 5008 09~14 . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на е-пошта или жалба до нас да се управуваат. 2) ние не бродот да apo / FPO, P.

Детални карактеристики

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
за Peugeot 307 седан 10 207 седан Hatchback 11 306 207CROSS 2013
Автомобил Создателот 2:
за Peugeot 206 1998~2010 406 1995~2008 407 2004~2010
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Слични производи

Параметри : Слика сензори : 1 / 3" color CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување Направени од високо квали

Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување

(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет...

Параметри : Слика сензори : 1 / 3" color CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување 5 : Поврзување на видео каб

Parking Assist Систем За Peugeot MRN Системи 508 208 C4 Автомобил Обратна Камера ДекодерОвој интерфејс може да вметнете

Изградена во Ambarella A7 LA50 D Чипсет+OV4689 Сензор ви обезбедува со највисока резолуција е можно! Max видео HD резо

1080 P Видео, Full HD резолуција, Широк Поглед Агол Ноќ визија SONY IMX 322 1 / 3 CMOS сензор, поддршка WDR, 170 степен погле

Преглед : Овој рекордер е за возило со 12v DC само И тоа треба да се инсталира во близина на rearview огледало за

Ве молиме контактирајте со нас пред цел .Добредојдовте на wholesales и голем клиент да контактирате со нас за

Баланс На Белата Боја : Auto 13 Клучни Карактеристики : 1 .Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет вклучуваа

Еден Копчето за Фотографирање Видео Едно копче за снимање видео на 10ти автомобил им помогне на стан пре

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

HD CCD Автомобил Rear View Camera за Nissan sylphy 2014 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Визија ВодоотпоренПо

Баланс На Белата Боја : Auto 13 Спецификација : 1 Effective Pixls : 440.Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широ

Спецификација : Број на Модел : SQ9 Мини Сликата на Камерата Дел : 4 : 3 Формат за Видео : 1920 X 1080 P, 1280 X 720 P Резол

Паркинг Заден Поглед Cam ера за Toyota Verso(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави може да се

Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате.Техника Параметар : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD Чи

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен.Нашата цел е задоволството на клиентит

Автомобил DVR Двојна Леќи на Камерата Rearview Огледало 5.0" HD 1080 P Цртичка Cam Камера за Видео Рекордерот Registor Но

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации...

Популарната 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Таб

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Н

2Екран : 7 инчен HD 5 точки на допирDiplay резолуција : 1280 X480 пикселиНПД : Изграден во 512 MB НПД 3Nand Флеш : Изграден

HD CCD Автомобил Rear View Camera за Ford MondeoZhisheng 2013 / 2015 Ford Работ 2015 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Ви

HD CCD Автомобил Rear View Camera за Мицубиши ASX 20112013 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Визија Водоотп

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Кам

Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Лесно се Инсталира Автомобил View Came

За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот

Општи Информации Компатибилност За Хонда CRV Третата генерација (20072011)За Хонда Одисеја Четвртата генера

ние ќе брод според Aliexpress адреса на само Ве молиме имајте на ум : руски купувачот оставете ни го вашето им

Please wait...