0
clear
  • 5WK9604Z 30611231 Маса Проток на Воздух Сензор Метар MAF За 97-00 Volvo V40 S40
  • -20%
  • -20%
5WK9604Z 30611231 Маса Проток на Воздух Сензор Метар MAF За 97-00 Volvo V40 S40

5WK9604Z 30611231 Маса Проток на Воздух Сензор Метар MAF За 97-00 Volvo V40 S40

DEN 1343.52
DEN 1061.00

Количината на стоката
Тековен

0 T4 2000/07-2003/12 1948 кзм, 147 KW, 200 КС
За Volvo V40 Kombi "ФОЛКСВАГЕН" 1.9 T4 1997/05-2000/07 1855 кзм, 147 KW, 200 КС
За Volvo S40 јас VS 2.0 T 1997/10-2000/07 1948 кзм, 118 KW, 160 КС
За Volvo V40 Kombi "ФОЛКСВАГЕН" 2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
1. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Наплата & Враќање на : имате 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена.0 T 1997/10-2000/07 1948 кзм, 118 KW, 160 КС
За Volvo S40 јас VS 2.0 T 1999/07-2004/06 1948 кзм, 121 KW, 165 КС
Нашите Услуги :
1,еден на Еден професионален продажба на услуги за клиенти
2,12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување
3,имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас
4,Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки : треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации
.0 T 2000/07-2001/06 1948 кзм, 121 KW, 165 КС
За Volvo S40 јас VS 2. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише.

Детални карактеристики

Hysteresis:
Стандард
Резолуција:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
линеарна:
Стандард
Вител Тип:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
Стандард
Тип:
Термички Тип
Повторливост:
Стандард
Бренд Име:
YAOPEI
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
5WK9604Z 30611231
Производителот Дел Број:
5WK9604Z 30611231
Состојба:
Нови

Слични производи

ABS ТРКАЛА БРЗИНА СЕНЗОР ЗАДНОТО ЛЕВО ДЕСНО ЗА BMW 1 E81 E88 E82 ЗА BMW 3 E90 E91 E92 E93 20042012 34526762466 0986594514ЗАБЕЛЕШКА : Докол

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сно

Нови Тркала ABS Брзина Сензор Лево Десно Пред 34526756384 / S107611001 Z / SU12540 За МИНИ Купер 2002 03 04 05 06 07 08Производот

ABS Тркала Брзина Сензор Задното Лево Десно за ФОРД ФОКУС DAW DBW Имот DNW Салон DFW 1.4 1.6 1.8 2.0 1.8 Турбо 1067210 1088606Ап

MR122305 5 S4783 Брзина Сензор За Пренос Мицубиши Montero V6 Pajero / Shogun L200 L400 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000Производот Се ПокажеFit

4 2004 / 092015 / 12 1390 кзм, 55 KW, 75 PSЛоган LS_ 1.6 2008 / 032015 / 12 1598 кзм, 64 KW, 87 КСЛоган Pickup US_ 1.5 D 1999 / 012000 / 09 2499 кзм, 59 KW, 80 КСMovan

Бесплатен Превозот! МАПАТА Сензор За генетски модифицираните "Опел" Опел Corsa D / Signum 24420587,12575467ЗАБЕЛЕШКА :

Please wait...