0
clear
  • CENWAN Вратило Позиција Сензори J5T25871 За Мицубиши L200 Предизвикувач Мираж L 200 Pajero Shogun 1.5 2.5 MD342826 ADC47205
  • -20%
  • -20%
CENWAN Вратило Позиција Сензори J5T25871 За Мицубиши L200 Предизвикувач Мираж L 200 Pajero Shogun 1.5 2.5 MD342826 ADC47205

CENWAN Вратило Позиција Сензори J5T25871 За Мицубиши L200 Предизвикувач Мираж L 200 Pajero Shogun 1.5 2.5 MD342826

DEN 912.00

Количината на стоката
Тековен

5 1986/11 - 2002/05 За МИЦУБИШИ L 400 / ПРОСТОР ОПРЕМА Автобус 2.Тоа беше примено овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена.5 2000/04 - 2007/01
Функцијата Опис На чудак сензор е електронски уред се користи во внатрешно согорување на моторот за да се следи позиција или ротациона брзина на вратило.

Детални карактеристики

Тип:
Холцер
Резолуција:
За МИЦУБИШИ L 400
Мерен Опсег:
За МИЦУБИШИ PAJERO III
Производителот Дел Број:
MD342826
Повторливост:
За МИЦУБИШИ 4300
Материјал:
Пластични
Земја/Регион на Автомобил Производство:
За МИЦУБИШИ L 300
Чувствителност:
за Мицубиши L 200
Hysteresis:
За МИЦУБИШИ 200
Сместување:
Вратило
линеарна:
за МИЦУБИШИ L300
Бренд Име:
CENWAN
Осветленост Дел Број:
J5T25871
ОЕМ:
J5T25871
ОЕМ 2:
MD342826
ОЕМ 3:
MD330891
ОЕМ 4:
MD-342826
оем 5:
MD-330891
оем 6:
MD342826

Слични производи

ABS Тркала Брзина Сензор Задното Лево Десно за ФОРД ФОКУС DAW DBW Имот DNW Салон DFW 1.4 1.6 1.8 2.0 1.8 Турбо 1067210 1088606Ап

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина ИЛИ, можете да изберет

за Плови триумфално повеќе hrv регал 2.0 стил триумфално повеќе сензор на температура на водаплаќање & shippme

Време На Испорака : Земја Прибл Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека с

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сно

За Audi Tt 1.8 т Молив Палење Серпентина Поправка Колекции 06 B905105,06 B905115,06 B905115 B,06 B905115 E CM1 T201,ZSE009 XIC8206OE БРОЕВИ06 B9

4 2004 / 092015 / 12 1390 кзм, 55 KW, 75 PSЛоган LS_ 1.6 2008 / 032015 / 12 1598 кзм, 64 KW, 87 КСЛоган Pickup US_ 1.5 D 1999 / 012000 / 09 2499 кзм, 59 KW, 80 КСMovan

Високо Квалитетна ABS Тркала Брзина Сензор 4410329210, 0015428818 За МерцедесБенц КамионЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои

НОВ Вратило Позиција Сензор 3931002700 / 3931002700 / 39310 02700 За I10 2008 Kia Picanto 0408ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

4 Pcs Сет Пред Задното Лево Десно ABS Тркала Брзина Сензор за BMW E46 316 јас 318 320 325 34526752681 34526752682 34526752683ЗАБЕЛЕШКА

Висок притисок сензор Дел број : 9503670500k се Применуваат за : Doosan / Daewoo DH2205 багер

Долгорочно снабдување за Фолксваген, Ауди автомобил обратен светлина switch автомобилската висок квалите

V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 20032010 За Ford F450 Супер Должност 6 Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.JJ AutopartsДетали

Нови Тркала ABS Брзина Сензор Лево Десно Пред 34526756384 / S107611001 Z / SU12540 За МИНИ Купер 2002 03 04 05 06 07 08Производот

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сно

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Нарачки обработени нав

Please wait...