0
clear
  • Масовна Протокот на Воздух Метар Сензор ЗА Nissan Primastar Movano 7700109812 ,09110733, 5WK9620
  • -20%
  • -20%
Масовна Протокот на Воздух Метар Сензор ЗА Nissan Primastar Movano 7700109812 ,09110733, 5WK9620

Масовна Протокот на Воздух Метар Сензор ЗА Nissan Primastar Movano 7700109812 ,09110733, 5WK9620

DEN 1295.52
DEN 1153.00

Количината на стоката
Тековен


Масовна Протокот на Воздух Метар Сензор ЗА Nissan Primastar Movano 7700109812 ,09110733, 5 WK9620 OE Број : 7700109812 ,09110733, 5 WK9620 Одговара за : за РЕНО TRAFIC II Автобус 1.9 d CI 80 (JL0 B) /1.9 d CI 100 (JL0 C) за РЕНО TRAFIC II Кутија 1.9 d Ci 80 (FL0 B)/1.9 d Ci 100 (FL0 C) за Nissan Primastar X83 [2001-2015] за "Опел" Movano F9 [1999-2015] Кутија за "Опел" Vivaro J7 [2001-2015] Автобус F7 [2001-2015] Кутија за "Рено" Clio МК II [1998-2015] за "Рено" Espace МК III [1996-2002] MPV за Рено Kangoo KC0/1_ [1997-2010] MPV за Рено Kangoo Express FC0/1_ [1997-2015] Кутија за Рено Лагуна K56_ [1995-2001] Имот МК јас [1993-2001] Hatchback за "Рено" Господар МК II [1998-2010] за Рено Megane МК јас [1996-2003] Hatchback МК II [2002-2015] за Рено Megane Cabriolet МК II [2003-2008] Конвертибилна за Рено Megane Класичен МК јас [1996-2003] Салон за Рено Megane Тренер МК јас [1996-2003] Купе

Детални карактеристики

Бренд Име:
YAOPEI
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
5WK9620
линеарна:
Маса Протокот На Воздух Метар Сензор
Тип:
Термички Тип
Мерен Опсег:
Маса Протокот На Воздух Метар Сензор
Hysteresis:
5WK9620
Резолуција:
Маса Протокот На Воздух Метар Сензор
Чувствителност:
Маса Протокот На Воздух Метар Сензор
Вител Тип:
5WK9620
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
7700109812 ,09110733, 5WK9620
Производителот Дел Број:
7700109812 ,09110733, 5WK9620
Состојба:
Нови

Слични производи

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сно

За Audi Tt 1.8 т Молив Палење Серпентина Поправка Колекции 06 B905105,06 B905115,06 B905115 B,06 B905115 E CM1 T201,ZSE009 XIC8206OE БРОЕВИ06 B9

Долгорочно снабдување за Фолксваген, Ауди автомобил обратен светлина switch автомобилската висок квалите

Висок притисок сензор Дел број : 9503670500k се Применуваат за : Doosan / Daewoo DH2205 багер

Време На Испорака : Земја Прибл Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека с

Авто Кислород Сензор Ламбда Сензор За Chevrolet Lova / 05 Excelle ОЕМ # 9001347 за трговија на Големо и на Мало со Беспла

НОВ Вратило Позиција Сензор 3931002700 / 3931002700 / 39310 02700 За I10 2008 Kia Picanto 0408ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ

7 TDI 4 WD 2664ccm 125 HP 92 KW (Дизел)За Nissan Terrano 2002 R20 [19962007] Кутија 2.7 ТД 19961998 2664ccm 125 HP 92 KW (Дизел).0 TD 1974ccm 90 HP 66 KW (Дизел)За

MR122305 5 S4783 Брзина Сензор За Пренос Мицубиши Montero V6 Pajero / Shogun L200 L400 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000Производот Се ПокажеFit

Висок Квалитет Пред Лево Десно Тркало ABS Брзина Сензор За BMW E46 323i 325i 328i 330i М3 34521164651ЗАБЕЛЕШКА : Доколку пос

Please wait...