0
clear
  • SANGEAN Blutab Ултра Пренослив Bluetooth Стерео Звучник
  • -20%
  • -20%
SANGEAN Blutab Ултра Пренослив Bluetooth Стерео Звучник

SANGEAN Blutab Ултра Пренослив Bluetooth Стерео Звучник

DEN 4272.00
DEN 4016.00

Количината на стоката
Тековен

На Blutab е може да се прилагоди со обоени додаток опфаќа да се вклопи во вашиот уникатен стил.
Денес Sangean донесе големи иновации на радио пазар во областа на дигитални радио, како што DAB / DAB плус радио, HD радио и Wi-Fi интернет радио, некои од нив опремување со I-pod лулка способни за играње и да го полните вашиот i Pod / i Phone. Нашата непоколеблива посветеност на квалитетот е она што помогна да се изгради оваа компанија да биде она што е денес, и ќе биде на камен-темелник на продолжите да се изгради нашата компанија во иднина. Со својата посветеност кон подобрување, компанијата останува во првите редови на развој на производи и иновации.
Со наследство од над 37 години, Sangean има висок углед за квалитет и сигурност во својата област.
BLUTAB
Bluetooth Безжична Стерео Звучник
Преглед
На Blutab од Sangean , Тоа е мал звучник со одличен глас. и вграден во speakerphone ви овозможува да се повикува гласно, премногу.0 технологија Едноставно допир за да се спарите со NFC технологија Практично hands-free слушалката apt X декодирање за висока верност и ниска латентност DDC (Динамичен Нарушување Компресија) систем Помошни текст за дополнителни аудио извори на Батеријата игра до 24 часа на целосна charg
Продажба Точка
Батеријата игра до 24+ часа
Со 2200m Ah Литиум-јонска батерија овој уред е подготвен за рок до 15 часа на Bluetooth емитувана во музиката и до 24+ часа на игра време со Помошен-во врска.

Детални карактеристики

Бренд Име:
SANGEAN
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Вграден Микрофон:
Yes
Број на Звучникот за Куќиште:
3
Материјал:
Пластични
Канали:
2 (2.0)
Функција:
Функција На Телефонот
комуникација:
ПОМОШЕН,Bluetooth и NFC
Батеријата:
Yes
Репродукција Функција:
Никој
Поддршка Apt-x:
Yes
Далечинска Контрола:
No
екран:
No
Извор На Енергија:
Батеријата
Кабинетот Материјал:
Пластични
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Број На Модел На:
BLUTAB
Звучник Тип:
Преносни
PMPO:
3W
комуникација:
Безжичната
Интерфејс Тип:
3.5 mm, USB
Безжична Тип:
NFC, Bluetooth
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Слични производи

ОписКарактеристики : Трајни 4инчен коаксијален јазик автомобил. Моќта на музиката да ја смените вашата

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и ние не ќе го издаде в

x H)Bluetooth : V 3 Ние прифаќаме Alipay.Ние би сакале да ви помогне да ги пратите на shippment и се вратам на вас побрзо.4

Топла продажба Мини Безжична Bluetooth Звучник Преносни Печурки Водоотпорен Стерео Bluetooth Звучник за Мобиле

Samtronic ML108 дрвени Пренослива Безжична Bluetooth Звучник со рачка Супер Бас Boombox Звук кутија со Микрофон ТФКарт

Winait МИНИ преносни bluetooth звучници,мобилен телефон bluetooth звучник одговорите на повик ПОМОШЕН влез бесплат

Можеби ќе сакатеУниверзална Висока Ефикасност 2x Автомобил Мини Купола Tweeter Звучникот Гласно Говорник С

1Пренос на Далечина : W / O пречки 10mГоворникот Отпорност : 4 ohmИзлезна моќност : 5 WДруги Параметри за Извор н

Бренд : GHXAMP 8 OHM 10 W Neodymium звучникот целосна фреквенција говорник, DIY ехо ѕид домашно кино десктоп 2.0 звучни

Пријатна MC5 Bluetooth ЗвучникСо NILLKINОпис На ПроизводотМоќ влез : DC 18 V 2 ASNR : Повеќе Од 85d BTHD : Помалку од 1%Пренос

КАРАКТЕРИСТИКИ• Напредно AMT дизајн "стиска" воздух молекули наместо shoving или дробење нив• Укината Kapton л

9 Кг најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може да ви се произведуваат во согласност со клиент е дизајн?A : Да, н

Ве молиме ни email Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.5инчен Средината бас вна

Bluetooth Звучник 4.0 Поддршка ТФкартичка FM Радио Супер Двојна Бас Говорникот 2 X5 W (Без шарени кутија)Специфик

П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо це

30 вати волумен switch контролер за таванот на говорникот Опис на ПроизводотКарактеристики : 1 5 приспособув

Можете да го отвори спорот, само кога ние не можеме да им даде на вашите задоволни решение! Член6 Повратн

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Откако ќе ја прими сток

ZHUDELE едно семејство невизуелни го отклучите спогодба врата, градење на спогодба врата се Применливи на

модел Д216 има bluetooth funtion и поддршка ТФUSB,но Г206 не D216 е моќ од 5v usb,ако ви треба 220 V моќ верзија,ве молиме клик

1pair добар квалитет NS2000 Nobsound hifi 6.5 инчи Пасивни јазик Публикации јазикБренд : Nobsound NS 2000 Боја класификациј

100% сосема нов и висок квалитет; Лесен и удобен за употреба Ниска дисторзија, стерео засилувач, Одлична з

Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација Дополнителни тр

Please wait...