0
clear
  • БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Антички Clour Круг база ДВОЈНО крпа бар
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Антички Clour Круг база ДВОЈНО крпа бар

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Антички Clour Круг база ДВОЈНО крпа бар

DEN 4752.00
DEN 4419.00

Количината на стоката
Тековен

ПРЕВОЗОТ :
1. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
Повратни информации :
1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ние не ќе процесот било враќа, размена или наплата без одобрение ,а купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
ДАНОК :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат
2.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.

Детални карактеристики

Тип:
Крпа Барови
Материјал:
Бакар
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Број На Модел На:
2809a
Функција:
без кука

Слични производи

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Тоалет Четка Носителот Луксузни Злато / Античкиот / Хром Финиш Со Керамичка Чаша / Производи за Домаќинс

Точка Име : Собори Носителот+Керамика првенствоКрај : ХромКерамика првенство боја : Крем белаНето Тежин

Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимател

Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени12 месеци Произ

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager.Тоа е невозможно да с

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Ние сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена...

Accroche Капчиња Sac Главен Чет Метал Ноар Блан Готвач 65x45mm Les bijoux que voaspirez мем en reve!C'est ле bien compagnon quand voparticipez ау б

моден различни бои пластични Тоалет Четка Носителот бања Прибор тоалет тоалет четка за носител со пром

Завртки се вклучени Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумат

Фен За Коса НосителотФен За Коса БагажникБања Прибор фен носителотМатеријал : Sод не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКМ

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката Ние не ќе процесот било враќа, разме

ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.Ние Брод на Светот.ИнсталацијаНашите Услуги1.Ако треба во трговијата на

Завртки се вклучени Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумат

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Ние ќе се направи потврда и ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета Ако треба да на

Ние ќе го испратите вашиот објект во 25 дена по вашата исплата Велика Британија | сад | Австралија | Канада

Повратни Информации & DSRsНие зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее...

Please wait...