0
clear
  • Слободен брод Антички месинг clour бања цвеќиња bathtowel полици bathtowel полица
  • -20%
  • -20%
Слободен брод Антички месинг clour бања цвеќиња bathtowel полици bathtowel полица

Слободен брод Антички месинг clour бања цвеќиња bathtowel полици bathtowel полица

DEN 10800.00
DEN 10044.00

Количината на стоката
Тековен


Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти. Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
Повратни информации :
1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.5 CM
ПЛАЌАЊЕ : ALIPAY
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат
2.

Детални карактеристики

Тип:
Крпа Полици
Стил:
Романтични
Материјал:
Бакар
Должина:
>60cm
Крпа Рек Тип:
Три-Слој
Површина По Завршувањето:
античкиот месинг

Слични производи

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX4.5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS / DH

Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодовиД

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Тоалет Четка Носителот Луксузни Злато / Античкиот / Хром Финиш Со Керамичка Чаша / Производи за Домаќинс

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager.Тоа е невозможно да с

Карактеристики : 1.Едноставен за инсталација и отстранување2.Погоден за хотел, кујна, купатило и на други

Фен За Коса НосителотФен За Коса БагажникБања Прибор фен носителотМатеријал : Sод не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКМ

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

Опис на производотМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 304Капацитет : 1500 MLЗа повеќе информации,pls контактирај

Точка Име : Собори Носителот+Керамика првенствоКрај : ХромКерамика првенство боја : Крем белаНето Тежин

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.Ние Брод на Светот.ИнсталацијаНашите Услуги1.Ако треба во трговијата на

Flg вклучување Бесплатен Превозот на Големо и Мало Ѕид Антички МесингТоалет Четка За Носител Со Керамичк

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката Ние не ќе процесот било враќа, разме

Повратни информации : 1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави

Please wait...