0
clear
  • БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ злато ДВОЈНО крпа бар Кристално
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ злато ДВОЈНО крпа бар Кристално

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ злато ДВОЈНО крпа бар Кристално

DEN 4752.00
DEN 4419.00

Количината на стоката
Тековен

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката. Ние не ќе процесот било враќа, размена или наплата без одобрение ,а купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн. ПРЕВОЗОТ :
1. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
ДВОЈНО крпа бар злато ЗАВРШИ
ЅИД
дувачкиот МАТЕРИЈАЛ
ГИ ВКЛУЧУВА СИТЕ ХАРДВЕР МОНТАЖА
Димензија : 55.
ДАНОК :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.

Детални карактеристики

Тип:
Крпа Барови
Материјал:
Бакар
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Површина По Завршувањето:
Злато
Функција:
без кука

Слични производи

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени12 месеци Произ

ФункцијаПластични Ткиво КутијаВодоотпоренСпецификацијаТочка име : Тоалетна Хартија ПродавницаРеден

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.

Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодовиД

Фен За Коса НосителотФен За Коса БагажникБања Прибор фен носителотМатеријал : Sод не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКМ

30 / 40 / 50 CM Месинг хотел бања полици крпа носителот гроздобер, Плоштад антички полица крпа рек двојно чува

ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.Ние Брод на Светот.ИнсталацијаНашите Услуги1.Ако треба во трговијата на

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.Гаранција&политика на Враќање : Обје

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Завртки се вклучени Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумат

Повратни Информации & DSRsНие зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее...

Тоалет Четка Носителот Луксузни Злато / Античкиот / Хром Финиш Со Керамичка Чаша / Производи за Домаќинс

Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX4.5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS / DH

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager.Тоа е невозможно да с

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимател

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Accroche Капчиња Sac Главен Чет Метал Ноар Блан Готвач 65x45mm Les bijoux que voaspirez мем en reve!C'est ле bien compagnon quand voparticipez ау б

Please wait...