0
clear
  • Бесплатен превозот Злато заврши Круг база на една крпа бар
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот Злато заврши Круг база на една крпа бар

Бесплатен превозот Злато заврши Круг база на една крпа бар

DEN 3792.00
DEN 3527.00

Количината на стоката
Тековен

Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4. Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
ДАНОК :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат
2. ПРЕВОЗОТ :
1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн.
Повратни информации :
1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.

Детални карактеристики

Тип:
Крпа Барови
Материјал:
Бакар
Должина:
>60cm
Број на Барови:
Една Крпа Барови
Број На Модел На:
9908
Површина По Завршувањето:
Злато
Функција:
без кука

Слични производи

Известување за Корисниците од РусијаВе молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ ко

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

моден различни бои пластични Тоалет Четка Носителот бања Прибор тоалет тоалет четка за носител со пром

Точка Име : Собори Носителот+Керамика првенствоКрај : ХромКерамика првенство боја : Крем белаНето Тежин

Повратни информации : 1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави

Карактеристики : 1.Едноставен за инсталација и отстранување2.Погоден за хотел, кујна, купатило и на други

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Ние ќе го испратите вашиот објект во 25 дена по вашата исплата Велика Британија | сад | Австралија | Канада

Тоалет Четка Носителот Луксузни Злато / Античкиот / Хром Финиш Со Керамичка Чаша / Производи за Домаќинс

Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимател

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Повратни информации : 1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави

Please wait...