0
clear
  • Бесплатен превозот Злато заврши Модерни Луксузен круг База дизајн сапун јадење носителот
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот Злато заврши Модерни Луксузен круг База дизајн сапун јадење носителот

Бесплатен превозот Злато заврши Модерни Луксузен круг База дизајн сапун јадење носителот

DEN 3072.00
DEN 2857.00

Количината на стоката
Тековен

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти. ПРЕВОЗОТ :
1. Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн. Ние не ќе процесот било враќа, размена или наплата без одобрение ,а купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Детални карактеристики

Тип:
Сапун Јадења
Сад Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
2801A
Носителот Површина По Завршувањето:
Злато

Слични производи

Тоалет Четка Носителот Луксузни Злато / Античкиот / Хром Финиш Со Керамичка Чаша / Производи за Домаќинс

ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.Ние Брод на Светот.ИнсталацијаНашите Услуги1.Ако треба во трговијата на

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.

Ние ќе се направи потврда и ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета Ако треба да на

Завртки се вклучени Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумат

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

ФункцијаПластични Ткиво КутијаВодоотпоренСпецификацијаТочка име : Тоалетна Хартија ПродавницаРеден

Известување за Корисниците од РусијаВе молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ ко

Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX4.5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS / DH

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Повратни информации : 1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави

Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимател

Accroche Капчиња Sac Главен Чет Метал Ноар Блан Готвач 65x45mm Les bijoux que voaspirez мем en reve!C'est ле bien compagnon quand voparticipez ау б

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Опис на производотМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 304Капацитет : 1500 MLЗа повеќе информации,pls контактирај

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager.Тоа е невозможно да с

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Please wait...