0
clear
  • Бесплатен превозот ЗЛАТО Заврши БАЊА ПРИБОР САПУН КОШНИЦА сапун носителот Круг база
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот ЗЛАТО Заврши БАЊА ПРИБОР САПУН КОШНИЦА сапун носителот Круг база

Бесплатен превозот ЗЛАТО Заврши БАЊА ПРИБОР САПУН КОШНИЦА сапун носителот Круг база

DEN 3552.00
DEN 3303.00

Количината на стоката
Тековен

Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки. Ние не ќе процесот било враќа, размена или наплата без одобрение ,а купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. ПРЕВОЗОТ :
1.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
ДАНОК :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Детални карактеристики

Тип:
Сапун Јадења
Сад Материјал:
Метал

Слични производи

Спецификација : Тапа Тип : Црн Брусен Порцелански&Кристал Стил : Современи Инсталација Тип : Ѕид Монтиран

Повратни информации : 1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави �

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви�

Завртки се вклучени Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумат�

Повратни Информации & DSRsНие зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее Инаку ние н�

ФункцијаПластични Ткиво КутијаВодоотпоренСпецификацијаТочка име : Тоалетна Хартија ПродавницаРеден �

моден различни бои пластични Тоалет Четка Носителот бања Прибор тоалет тоалет четка за носител со пром�

Известување за Корисниците од РусијаВе молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ ко

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

DesciptionИме : облека закачалкаПроизводителот : HanvСостојба : НоваМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСтил :

Flg вклучување Бесплатен Превозот на Големо и Мало Ѕид Антички МесингТоалет Четка За Носител Со Керамичк

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

30 / 40 / 50 CM Месинг хотел бања полици крпа носителот гроздобер, Плоштад антички полица крпа рек двојно чува

Ние сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена Купувач�

Карактеристики : 1.Едноставен за инсталација и отстранување2.Погоден за хотел, кујна, купатило и на други

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап�

Фен За Коса НосителотФен За Коса БагажникБања Прибор фен носителотМатеријал : Sод не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКМ

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Ние ќе го испратите вашиот објект во 25 дена по вашата исплата Велика Британија | сад | Австралија | Канада

Please wait...