0
clear
  • Слободен брод Розово злато clour бања Кристал bathtowel полици bathtowel полица Крпа Носителот
  • -20%
  • -20%
Слободен брод Розово злато clour бања Кристал bathtowel полици bathtowel полица Крпа Носителот

Слободен брод Розово злато clour бања Кристал bathtowel полици bathtowel полица Крпа Носителот

DEN 9072.00
DEN 8437.00

Количината на стоката
Тековен


Повратни информации :
1 : Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат
2. Само Превозот на aliexpress потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ КРПА БАГАЖНИК
Роуз ЗЛАТО CLOUR
Дувачкиот материјал
Должина : 56. ПРЕВОЗОТ :
1.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние не ќе процесот било враќа, размена или наплата без одобрение ,а купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.
ДАНОК :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.

Детални карактеристики

Тип:
Крпа Полици
Стил:
Романтични
Материјал:
Бакар
Должина:
>60cm
Крпа Рек Тип:
Двојно
Површина По Завршувањето:
Роуз Злато

Слични производи

моден различни бои пластични Тоалет Четка Носителот бања Прибор тоалет тоалет четка за носител со пром

Flg вклучување Бесплатен Превозот на Големо и Мало Ѕид Антички МесингТоалет Четка За Носител Со Керамичк

1 Ел comprador puede pagar един tarjeta де crdito, Web Money (conocido WM), remesa del TT, Western Union, Qiwiwallet, Бразил Boleto.2 Si no se puede comprobar a cabo един x

Опис на производотМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 304Капацитет : 1500 MLЗа повеќе информации,pls контактирај

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Точка Име : Собори Носителот+Керамика првенствоКрај : ХромКерамика првенство боја : Крем белаНето Тежин

Повратни Информации & DSRsНие зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее Инаку ние н

Ѕидот Монтирани Хром Месинг Бања Агол Полица Бања Шампон Полица Бања Туш Полица Сапун Носителот зграда

Карактеристики : 1.Едноставен за инсталација и отстранување2.Погоден за хотел, кујна, купатило и на други

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

DesciptionИме : облека закачалкаПроизводителот : HanvСостојба : НоваМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСтил :

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е м

Спецификација : Тапа Тип : Црн Брусен Порцелански&Кристал Стил : Современи Инсталација Тип : Ѕид Монтиран

Ние ќе се направи потврда и ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета Ако треба да на

Завртки се вклучени Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумат

Фен За Коса НосителотФен За Коса БагажникБања Прибор фен носителотМатеријал : Sод не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКМ

Ние ќе го испратите вашиот објект во 25 дена по вашата исплата Велика Британија | сад | Австралија | Канада

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

Please wait...