0
clear
  • Нови Солидна Месинг Вода допрете Кујна Миксер Една Рачка Rotatable Тапа Допрете DONA1139
  • -20%
  • -20%
Нови Солидна Месинг Вода допрете Кујна Миксер Една Рачка Rotatable Тапа Допрете DONA1139

Нови Солидна Месинг Вода допрете Кујна Миксер Една Рачка Rotatable Тапа Допрете DONA1139

DEN 2880.48
DEN 1872.00

Количината на стоката
Тековен


Нови Солидна Месинг Вода допрете Кујна Миксер Една Рачка Rotatable Тапа Допрете DONA1139
Карактеристики :
1. Доведе слободни, добро за здравјето Солидна месинг Вода Тапа Кујна Тапа со разни модели на
2. Една дупка врвот монт инсталација
3. Елегантна, висок лак spout swivels 360° степени
4. Керамички диск вентил за капење-слободен перформанси
5. Рачката се справи со е лесен за користење
Спецификации топли и ладни керамички кујнски мијалник тапа Функција : Кујнски мијалник миксер та Функција : Центар поставите топла и ладна вода допрете Стил : Современи Завршна Површина : Хром Површински Третман : Полиран Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Цврсти Месинг Тапа Spout Материјал : Цврсти Месинг Тапа Рачка Материјал : Цврсти Месинг Испорака Тежина (kg) : 0.8 kg

Детални карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Функција:
Thermostatic Чешми
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
хром заврши
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
DONA1139

Слични производи

Модерна Единствен Справи со Хром Водопад LED слив ТапаВклучете тапа, уживаат перење момент!Опис : Специја

Бања Водопад Тапа ПРЕДВОДЕНА од Славина Стакло Водопад Месинг Слив Тапа Бања Миксер Допрете Палубата М

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Обично времето за испорака е 1560days Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата ПОБРЗО...

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат! Исто така нашата по продажб

Продавачот препорака СпецификацииТапа Тип : Дек Монтирани Двојно Се Справи Со Бања Чешми Плоштадот Бањ

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаж

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

со светска класа извонредна изработка и квалитет.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во

Врвен Квалитет на новопримените Хром бања тапа мода топла и ладна Потоне тапа миење слив миксер вода та

Времето во транзит време варира со различни превозот методи.Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

> Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производо

· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите

6") Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти.Доаѓа со 2 го

Модерна Единствен Справи со Хром Водопад LED слив ТапаВклучете тапа, уживаат перење момент!Опис : Специја

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

Бесплатен Превозот Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Монтирани Единствен Н

Топла и ладна префрлатеПовршински третман : антички месинг обработкаОпремен со трајни керамички венти

Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .НАЈДОБАР НАЧИН ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ : e

Please wait...