0
clear
  • EVERSO LED Тапа Широк Тече Вода Слив Потоне Тапа Хром Една Рачка Бања Тапа Ладна и Топла Миксер Допрете го
  • -20%
  • -20%
EVERSO LED Тапа Широк Тече Вода Слив Потоне Тапа Хром Една Рачка Бања Тапа Ладна и Топла Миксер Допрете го

EVERSO LED Тапа Широк Тече Вода Слив Потоне Тапа Хром Една Рачка Бања Тапа Ладна и Топла Миксер Допрете го

DEN 3838.08

Количината на стоката
Тековен

Тоа е многу важно)
-Предмети ќе биде предаден во рок од 1 - 3 работни дена по уплатата.
Превозот :
-Бидете сигурни дека ќе обезбеди УРЕДНА ДОСТАВА, со АДРЕСА и ТЕЛЕФОН
пред да го одржи редот.
-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.
-Линк https : //helppage.
Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
-Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Ali Express Плитка Offical Обичај Услуга :
-Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка,плаќање проблем и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или можете да побарате сопствен сервис, тие ќе се реши вашиот проблем што е можно побрзо .
Гаранција :
-Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
-Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Повратни информации :
-Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета.
-Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да leaved повратни информации, и ние ќе се вратам на вас порано.Ако сакате размена на превозот начин, можеби тоа ќе плати дополнителни превозот надомест.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитни картички (ЈЕНИ канал или $ channel), Web Money (WM), ВИЗА, T/T(Телеграфска Трансфер), Western Union , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство итн.

Детални карактеристики

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
S2056002801
Бренд Име:
everso
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Ладно & Топла Вода:
Yes

Слични производи

1pc Висок квалитет на Палубата Планината Водопад БањаТапа Суета Брод Тоне Миксер Допрете Ладна И Топла В

Бесплатен Превозот Гроздобер Стил Бамбус Форма тапа црни високи Countertop Слив чешми месинг заврши мијални

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Ние ќе го испрати предметот според вашиот aliexpress адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адрес

Flg вклучување AC / DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир СлободниСензор Тапа Водопа

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Бања Водопад Тапа ПРЕДВОДЕНА од Славина Стакло Водопад Месинг Слив Тапа Бања Миксер Допрете Палубата М

Бесплатен Превозот Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Монтирани Единствен Н

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Пластични ПВЦ Вода ТапаГолемина : 20mmМатеријал : ПВЦБоја : Предупредуваат БелаИнсталација : Ѕид монтиран

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите

Please wait...