0
clear
  • KEMAIDI Автоматски Сензор Допрете Инфраред Сензор за Заштеда на Вода Чешми Индуктивен Кујна Бања Вода Допрете Ладна Вода, Чешмите
  • -20%
  • -20%
KEMAIDI Автоматски Сензор Допрете Инфраред Сензор за Заштеда на Вода Чешми Индуктивен Кујна Бања Вода Допрете Ладна Вода, Чешмите

KEMAIDI Автоматски Сензор Допрете Инфраред Сензор за Заштеда на Вода Чешми Индуктивен Кујна Бања Вода Допрете

DEN 4606.08
DEN 2395.00

Количината на стоката
Тековен


· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.
За НАС акции : НИ Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Не се транспортира до Алјаска, Хаваи, Puerto Rico, Гвам.
· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
· Доаѓа со 2 години производство гаранција
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам.
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена .
Функција :
Издржливи Солидна Месинг изградба Microcomputer интелигентна контрола,интелигентна енергија-заштеда додека чувство, водата ќе излезе Континуирано вода исклучува автоматски по 1 минута Допир-слободна употреба,за да се спречи вкрстена-инфекција Тапа висина : 150mm Вграден филтер,ефективна blockades,перат лесно Лесно да се Инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа само ладна вода додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош .
· Ние брод на објекти во светот
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,
ова е многу добредојдена и ценета
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .

Детални карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број На Модел На:
SC89012-2
Бренд Име:
KEMAIDI
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Брзо Отворен Тип
Функција:
Чувство Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површински Третман:
Полиран Хром
Топли И Ладна Вода:
No
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Број на Рачки:
Рака слободни
Ладно & Топла Вода:
No

Слични производи

> Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производо

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Антички Тапа Бронза Бранеа Потоне Тапа Римски Стил Гроздобер Слив По

Обично времето за испорака е 1560days Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата ПОБРЗО Ако јас се про

Бесплатен Превозот 12" Бамбус Облик Еден Справи со Антички Бронза Бања Слив Потоне Тапа Водопад Spout Суета

нова високо квалитетен тоалет топла и ладна слив тапа потоне миксер еден лост топла и ладна потоне допр

Бесплатен превозот Промотивни Палубата монтирани латинска Стил Антички Бакар Месинг Класичен Слив Тап

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Парцела или видете frieght.Купувачот е задолжено за враќање н

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Flg вклучување AC / DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир СлободниСензор Тапа Водопа

со светска класа извонредна изработка и квалитет.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во

Ви посакувам повеќе шармантен! И Брза Испорака обично се користи на курирската служба DHL со devlicery време 57

Бесплатен Превозот Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Монтирани Единствен Н

Врвен Квалитет на новопримените Хром бања тапа мода топла и ладна Потоне тапа миење слив миксер вода та

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палуба

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .НАЈДОБАР НАЧИН ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ : e

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО Ние сме под

Продавачот препорака СпецификацииТапа Тип : Дек Монтирани Двојно Се Справи Со Бања Чешми Плоштадот Бањ

Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ќе добиете нашата внимателен одговор во 1 работен д

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен Превозот Уникатен Змеј Дизајн Антички Месинг Тапа Бања Слив Миксер Двојна се Справи со Живот

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Please wait...