0
clear
  • 1pcs Нови Пристигнување срце облик на Силиконски Калап За Торта Чоколади Бонбони Мраз Печење бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
1pcs Нови Пристигнување срце облик на Силиконски Калап За Торта Чоколади Бонбони Мраз Печење бесплатен превозот

1pcs Нови Пристигнување срце облик на Силиконски Калап За Торта Чоколади Бонбони Мраз Печење бесплатен превозот

DEN 162.72

Количината на стоката
Тековен


Пакет Се Вклучени :
1pcs
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Таму може да се 1-2cm отстапување постои.
2.Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.
Производ големина : 21*10.5*2
Тежина : околу 52g

Детални карактеристики

боја:
Чоколадо
Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
309
Спецификации:
21*10.5*2

Слични производи

Ослободување и мазна површина.Идеален за влажна колачи, шеќер паста, нанесете ливчиња, бонбони, марципа

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноMetarial : СиликонФу

Киви овошје цвеќиња мувла фондан торта калапи чоколадо садови за кујна печење торта алатка D166Производо

Лесна заварување.Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка Ако сте во ит

Карактеристики : Круг Fluted Колаче машина мувлаBakeware Печење Тесто АлаткиБисквит ФонданИдеални Алатки за Т

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : Боја случаен изборГОЛЕМИНА18*13 кога ќе го поставите нова

Ставка ОписМатеријал : СиликонПакет : Opp ВреќаAnswer : ___________________________ Note : Силикони торта калап кој во нашата

Сликите се само примероци за референца Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monito

Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кој

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок custom size : 13 CM*3.5 CM тежина : 26g Специфики :

>> Повратни информацииАко сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да н

1 BUC Памук Кујна, Микробранова Печка Ракавици Mitts Топлина Доказ Рака Заштитник100% СОСЕМА НОВ,Материјал : П

Предмети кои ќе купат вкупноизнос над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или EEMS и така натаму оние превозот нач

Поп украсениот фондан или заболување на паста од страна нежно го држи мувла со палците на врвот и прстит

50gQuantuty : 4 Pc sAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка.Ве молиме чу

Нови Hippocampсе Стопи Силиконски Калап Колачи Мувла Чоколадо Калап за Печење Алатки Дома, DIY Моделирање Мув

Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати на Повеќето од Клиентите, Што е Потребно за 4575 Дена Да Пристигна

SHENHONG Круша Дизајн Силикони Торта Мувла DIY 3 D Овошје Мувла Cupcake Cookie Кифла Сапун Moule Печење Алаткиопис : Мат

Кога ќе обезбеди фотографии и докази Објекти купување ќе биде предаден во 37 дена Пред купување, прочита

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Транзит пати може да се разликуваат, особено за вре

Карактеристики : Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосув

Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi mately 0 Ве молиме проверете ги спецификации пред да н

Please wait...