0
clear
  • 4Pcs Нови убава Пеперутка Пластични Фондан Мувла Sugarcraft dragonfly форма торта Мувла украсување алатки Кујнски Прибор
  • -20%
  • -20%
4Pcs Нови убава Пеперутка Пластични Фондан Мувла Sugarcraft dragonfly форма торта Мувла украсување алатки Кујнски Прибор

4Pcs Нови убава Пеперутка Пластични Фондан Мувла Sugarcraft dragonfly форма торта Мувла украсување алатки Кујнски

DEN 212.64
DEN 192.00

Количината на стоката
Тековен

50g
Quantuty : 4 Pc s
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 2-3мм грешка.
Ве молиме чувајте го сув по употреба. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.4 Pcs Нови убава Пеперутка Пластични Фондан Мувла Sugarcraft dragonfly форма торта Мувла украсување алатки Кујнски Прибор
Боја : Автоматски
Лесен за употреба и чистење
100% Сосема Нов и висок квалитет
Материјал : Храна Одделение Пластика
Големина : Approxi.5 cm
Тежина : Approxi. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро. Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе Фондан Мувла резерви. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. се надевам дека се разбираме. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!
.

Детални карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
flowerherd
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични

Слични производи

8pcs Пластични Пеперутка Embosser Торта Фондан Sugarcraft Cookie Украсување Секачи Торта Калап за Печење Алатки

>> Повратни информацииАко сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да н

Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.Испорака : 1.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Усл

Ако не добија објектот ќе купи од нас во рок од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас што е можно поск

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : Боја случаен изборГОЛЕМИНА18*13 кога ќе го поставите нова

Киви овошје цвеќиња мувла фондан торта калапи чоколадо садови за кујна печење торта алатка D166Производо

1 BUC Памук Кујна, Микробранова Печка Ракавици Mitts Топлина Доказ Рака Заштитник100% СОСЕМА НОВ,Материјал : П�

професионален дизајн и продажба тим3 Температурата опсег : 40 F на +446 F (40°C до +260°C) 3 Поп украсениот фондан �

Плаќање : Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам, Western Union и преведување .Меѓународни Купувачот ве м

SHENHONG Круша Дизајн Силикони Торта Мувла DIY 3 D Овошје Мувла Cupcake Cookie Кифла Сапун Moule Печење Алаткиопис : Мат�

Кога ќе обезбеди фотографии и докази Објекти купување ќе биде предаден во 37 дена Пред купување, прочита�

Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Како можам да се плати за мојата цел?A : Ние прифаќа следниве начини на пл

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок custom size : 13 CM*3.5 CM тежина : 26g Специфики :

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ние ќе рефундирање на

Животно главата тип мувла фондан торта калапи чоколадо садови за кујна печење торта алатка D169Карактери

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноMetarial : СиликонФу

Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати на Повеќето од Клиентите, Што е Потребно за 4575 Дена Да Пристигна�

Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 ра

Lotформа Торта Леб Силиконски Калап Сапун,Бонбони,Чоколада,Мраз,Торта Десерт Декоратерите Molud Печење Мат

8cm wight : 50g >> Превозот и Ракувањето 1 Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е н

Поп украсениот фондан или заболување на паста од страна нежно го држи мувла со палците на врвот и прстит

Please wait...