0
clear
  • FILBAKE Торта Мувла Не-стап Силиконски Калап Пан Торта Кифла Чоколадо Пица Тесто Bakeware Печење Послужавник Калапи Украсување Алатки
  • -20%
  • -20%
FILBAKE Торта Мувла Не-стап Силиконски Калап Пан Торта Кифла Чоколадо Пица Тесто Bakeware Печење Послужавник Калапи Украсување Алатки

FILBAKE Торта Мувла Не-стап Силиконски Калап Пан Торта Кифла Чоколадо Пица Тесто Bakeware Печење Послужавник

DEN 424.80
DEN 386.00

Количината на стоката
Тековен

Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.7"
Внатрешни модел големина : 19. ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број . Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.
Направен од висок квалитет на platinic силикони, оваа мувла ги разликува себе и за своите екстремни флексибилност кој гарантира и совршен печење и unmoulding,
поддршка на професионални време на подготовка. СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати. Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.3"
Пакетот вклучува :
1* Изборен Круг Во Облик На Печење Мувла
8" Круг Облик Десерт, Торта Мувла Не-стап Силиконски Калап Пан Торта Кифла Чоколадо Пица Тесто Bakeware Печење Послужавник Калапи
Посветен на историски тесто измислен во XVIII век, од страна на Република Џенова е Амбасадор,
GENOISE е совршен мувла да се направи crumbly и светлина тесто дизајниран да се нагласи mousses и креми. GENOISE може да му одолее на температурата се движи помеѓу -60°C (-76°F) до +230°C (+446°F),
така е погодна и за рерна и експлозијата чилер. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена. По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
FILBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2304
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
Објектот:
Силиконски Калапи за Торта Декорирање
Понудата:
Cupcake облоги,торта декорирање алатки
Обликот:
Круг Во Облик На Силиконски Торта Мувла
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
Температура:
+230℃/-60℃ +446℉/-76℉
Материјал:
Силиконски Калапи Пан Торта
Додатоци Се Вклучени:
1* Изборен Круг Во Облик Тави За Печење
Тип Мувла :
Не-стап слој,Супер Лесно да се Чисти,Одлична вода-доказ.
Употреба:
Машина За Миење Садови Безбедно, Microwaveable, Замрзнувач Безбедно

Слични производи

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Ставка ОписМатеријал : СиликонПакет : Opp ВреќаAnswer : ___________________________ Note : Силикони торта калап кој во нашата

ДобредојдеЗабелешка : без следење на број(поради ниска цена )трошоците за 2560days, понекогаш повеќеможете

Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 ра

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок custom size : 13 CM*3.5 CM тежина : 26g Специфики :

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е потребно за 2090 дена да се поголемиот дел од земјата,не може да се следи

Карактеристики : Круг Fluted Колаче машина мувлаBakeware Печење Тесто АлаткиБисквит ФонданИдеални Алатки за Т

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Транзит пати може да се разликуваат, особено за вре

Lotформа Торта Леб Силиконски Калап Сапун,Бонбони,Чоколада,Мраз,Торта Десерт Декоратерите Molud Печење Мат

Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати на Повеќето од Клиентите, Што е Потребно за 4575 Дена Да Пристигна

Животно главата тип мувла фондан торта калапи чоколадо садови за кујна печење торта алатка D169Карактери

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.Испорака : 1.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Усл

Кога ќе обезбеди фотографии и докази Објекти купување ќе биде предаден во 37 дена Пред купување, прочита

1 BUC Памук Кујна, Микробранова Печка Ракавици Mitts Топлина Доказ Рака Заштитник100% СОСЕМА НОВ,Материјал : П

) Опис На Производотнова торта стојат справува со Торта Стојат Фитинг метал свадба измешани стилови и б

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноMetarial : СиликонФу

Материјал : СиликонГолемина : 27cm*6.1 cm / 10.6"*2.4" (лажица)27cm*5.2 cm / 10.6"*2" ( голема шпатула )20.6 cm*4cm / 8.1"*1.5"(мали шпату

бесплатен превозотНОВО! креативни мода девојка картичка пакување од не ' Рѓосувачки челик колачиња маш

Висок Квалитет Мини Силикони пони коњ животинско Торта Декорирање DIY Мувла рачно изработени Фондан Мув

Плаќање : Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам, Western Union и преведување .Меѓународни Купувачот ве м

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : Боја случаен изборГОЛЕМИНА18*13 кога ќе го поставите нова

Please wait...