0
clear
  • Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Muddler Set - Делукс Нерѓосувачки Челик Пијат Muddler, Мешање Со Лажица & Слама Barware Сет
  • -20%
  • -20%
Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Muddler Set - Делукс Нерѓосувачки Челик Пијат Muddler, Мешање Со Лажица & Слама Barware Сет

Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Muddler Set - Делукс Нерѓосувачки Челик Пијат Muddler, Мешање Со Лажица &

DEN 575.52

Количината на стоката
Тековен


Земете го Вашиот Коктел Искуство На сосема Ново Ниво Со оваа Muddler Бар во Собата &!
Екстракт во ниеден момент сок од овошје, зачини или билки и да се подготви вашата домашна пијалоци пука со отец вкус на боровинки, цреша, јагода, нане, босилек!
Ги импресионира вашите гости и да покаже исклучите вашиот професионален коктел одлуки вештини, третирајќи ги да се уникатно освежување mojito, менхетн или само сите природни овошни spritzer! Расипат ги со свежо направени коктели со божествена состојки гмечи со Mullier Пијат Muddler и да покаже исклучите вашиот одлична barista вештини!
Врвен Квалитет, Функционалност И Стил
Единствена трајност од не ' Рѓосувачки Челик производство на Mullier Пијат Muddler, Бар Лажица & Слама прави сигурен коктел опрема сет со гарантира долговечност.
Лесен за употреба и лесно да се мијат во машина за миење садови, тоа ви заштедува време и енергија за чистење неуредна blenders и надополнува вашиот коктел искуство со стил и класа!
Набавка На Вашиот Сопствен Muddler Set & Уживаат Најсвеж Пијалаци!
Кликнете на Додади во Кошничка СЕГА!

Детални карактеристики

Бренд Име:
GREENHILL
Лентата За Алатки Тип:
Овошје Muddlers & Caipirinha Pestles
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
GHM301
сертификација:
CE / ЕУ
Дијаметар:
5-10cm
Тип:
Лентата За Алатки

Слични производи

Шише вино Corkscrew & Додаток Поставите Новина Шише во Облик на Носителот Совршен Водителка Подарок 3во1 Шише

>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам

Боја : Златна : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од оче

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад{ширина : 1200px9}}.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.75em}h3{маргинаb

>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам

Особено за прилагодување!!! 24pcs Прилагодено ЛОГО на МултиФункција вино шише настроената Детали : 24pcs Вино

Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка И Вино Pourer Поставите Црвено Вино Шише Plug Вино Час Фармацевт Црвено В

Мини Инка Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Алатка Течности Масло Шишиња, Колби Хип Колба Инка100% сосема нов

>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам

24pcs Прилагодено ЛОГО да Coutale мини corkscrew Детали : 24pcs Вино Corkscrew со ласерски гравирани клиентот ЛОГОТО на не

Карактеристики : 4 парчиња / set Црвено Вино Настроената Нерѓосувачки Челик Pourer Вино Прстен Шише Plug HippocampН

>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам

1 компјутер Преносни Силикони Шампањ Пиво Вино, Плута Шише Затка Капа за Насловна Страна Кујна Додатоци

Материјал : Метал Siz e : 31*12.5*35cm / 12.2*4.9*13.8 инчен Пакет includs :1 x вино решетката Пакет : opp вреќа Опис : 1.100% Сосем

започнете Цена : $49.00 Цена : $79.00 Цена : $170.05 Цена : $61.75 Цена : $474.05 Цена : $52.25крајот

Please wait...