0
clear
  • Висок Квалитет 1PC 1100mAh AHDBT-001 Камера Батеријата за GoPro Херој 1 2 Hero1 Hero2
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет 1PC 1100mAh AHDBT-001 Камера Батеријата за GoPro Херој 1 2 Hero1 Hero2

Висок Квалитет 1PC 1100mAh AHDBT-001 Камера Батеријата за GoPro Херој 1 2 Hero1 Hero2

DEN 318.72
DEN 245.00

Количината на стоката
Тековен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот
одговорноста.Вие се согласувате да ги сите
погоре-наведениот политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа,ве молам само да ги споделите со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Висок Квалитет 1 PC 1100m Ah AHDBT-001 Камера Батеријата за Go Pro Херој 1 2 Hero1 Hero2 Спецификација : Батерија Тип : Li-ion Компатибилен Со : Gopro Херој 2 1 Модел : ЗА AHDBT-001 Напон : 3. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца )
6.

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GOLDFOX
Број На Модел На:
a2073
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
компатибилен за:
Батерија за Gopro Херој 1 AHDBT-001
Пакетот Вклучува:
1pc на батеријата
Капацитет:
1100mAh

Слични производи

И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.(3Во1) и Две Нови AHDBT401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Пол

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Тоа треба да биде обвинет откако ако не се користи, за колку што половина година.75 ИнчиМало Пакување : Да,

1 V 50 C Li Po ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ БАТЕРИЈАТА 14 AWG со EC3 Plug Батеријата за РК автомобил1.2,Сите NASTIMA(melasta) производи

Објектот спецификите 10 Pcs / Многу СИНА Неутрален CR 123 A 16340 1200m Ah 3.7 v Liion Батерија За Светло Laser Pen Име : King Wei Б

Компатибилен Камера / видео камера Модели : За SAMSUNG : ES Серија ES65 ES70 ES73 ES74 ES75 ES80 ПЛ Серија PL80 PL90 PL100 PL20 PL120 PL170

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимепревозот време зависи од ефикаснос

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×20 ×50Номиналниот Напон : 3.Следново е превозот време референца за некои земји.За руск

2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)3.7 VКапацитет : 420m AhОколу Тежина : 10gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×89 ×111Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3200mОколу Тежина : 30gЦиклус на животот : 800 ци

Следново е превозот време референца за некои земји.За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×77 ×154Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса.Ако објектот неиспра

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

100pcs Висок Квалитет на Црна Пластика Батеријата Складирање Цедилка Пластична Кутија За Батеријата Клип

10pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви

предупредување", не се потопи батеријата во seawater или вода.Литиум батерија здравиот разум1 "Тоа е забране

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Е

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×80 ×150Номиналниот Напон : 3.Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажува

Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Бренд : BPI Модел : AAA Батерија Тип : НуZn Капацитетот на батеријата : 1000 MWH Оценет напон : 1.6 V Извршен Стандард

Please wait...