0
clear
  • Производителите продажбата на ЕКГ-Замена на батеријата За HY800 Биомедицински Медицински Батеријата
  • -20%
  • -20%
Производителите продажбата на ЕКГ-Замена на батеријата За HY800 Биомедицински Медицински Батеријата

Производителите продажбата на ЕКГ-Замена на батеријата За HY800 Биомедицински Медицински Батеријата

DEN 4168.80
DEN 3793.00

Количината на стоката
Тековен


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Батерија Тип : Li-ION Батерија Volt : 11.1 V Батерија Капацитет : 5200m Ah Батеријата Боја : Сина Батеријата Тежина : 381g Батеријата Должина : 55.5 X66.4 X36.4 mm Батеријата Гаранција : 12 месеци Оваа батерија е исто така компатибилна со следниве модели HY800
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Pict ure :
Пакет :

Детални карактеристики

Напон:
11.1V
Тежина:
381g
Број На Модел На:
HY-800
Големина:
55.5X66.4X36.4mm
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Номиналниот Капацитет:
5200MAH
Тип:
Li-Ion
Примена:
Медицински
боја:
Сина
Големина:
55.5X66.4X36.4mm
Тежина:
381g
Напон:
11.1 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
5200MAH

Слични производи

7 VКапацитет : Ах 3800mОколу Тежина : 36gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата те

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Следново е превозот време референца за некои земји.За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

30pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

0 C 6 Стандард Полнење метод 0.2 V 3 Номинален напон 3.Начин на плаќањеУслуга по*Забелешки : Нема појава нула

Следново е превозот време референца за некои земји.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0...

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден.Превозот : Нормално, Ние ќе ја испрати на пре

Тоа треба да биде обвинет откако ако не се користи, за колку што половина година.75 ИнчиМало Пакување : Да,

2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)3.7 VКапацитет : 420m AhОколу Тежина : 10gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси

5 температура 060 1.) Технички параметри : Номинална напон : 12 V Влезен напон : 12 3, само батеријата напон треб

предупредување", не се потопи батеријата во seawater или вода.Литиум батерија здравиот разум1 "Тоа е забране

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ограничена гаранција на неисправни пре

Објектот спецификите 10 Pcs / Многу СИНА Неутрален CR 123 A 16340 1200m Ah 3.7 v Liion Батерија За Светло Laser Pen Име : King Wei Б

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×89 ×111Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3200mОколу Тежина : 30gЦиклус на животот : 800 ци

Следново е превозот време референца за некои земји.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

0 часа (Уп.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.5,Батерија, големина на пак

Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : Ах 290mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Please wait...