0
clear
  • 10pcs/Многу 302070 3.7 V 420mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За mp3 mp4 DVR GPS PDA Е-книга bluetooth звучник 291971
  • -20%
  • -20%
10pcs/Многу 302070 3.7 V 420mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За mp3 mp4 DVR GPS PDA Е-книга bluetooth звучник 291971

10pcs/Многу 302070 3.7 V 420mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За mp3 mp4 DVR GPS PDA Е-книга bluetooth

DEN 1919.52

Количината на стоката
Тековен

2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)
3.7 V
Капацитет : 420m Ah
Околу Тежина : 10g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 10 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Следново е превозот време референца за некои земји.
Модел : ЕЛ - 302070
Димензија : Дебелина(± 0. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа.
ние не сме одговорни за undelivered адреса.0×20×70
Номиналниот Напон : 3.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.

Детални карактеристики

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs/многу
Број На Модел На:
302070
Номиналниот Капацитет:
420mAh

Слични производи

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимепревозот време зависи од ефикаснос�

САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија)

30pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви�

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×80 ×150Номиналниот Напон : 3.Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажува�

100pcs Висок Квалитет на Црна Пластика Батеријата Складирање Цедилка Пластична Кутија За Батеријата Клип

Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ограничена гаранција на неисправни пре�

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×77 ×154Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса.Ако објектот неиспра�

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×75 ×105Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве �

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×55 ×155Номиналниот Напон : 3.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европ

10pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви�

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×89 ×111Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3200mОколу Тежина : 30gЦиклус на животот : 800 ци�

Следново е превозот време референца за некои земји.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0...

30 Pcs 3 V CR123 A CR17345 со капацитет 1500m Ah Литиум Mn O2 основно Батеријата МоделБатерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR12

Следново е превозот време референца за некои земји.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна

5 температура 060 1.) Технички параметри : Номинална напон : 12 V Влезен напон : 12 3, само батеријата напон треб�

ние не сме одговорни за undelivered адреса.Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : А

Ние ќе испрати испорака известување епошта на вашиот Aliexpress mail адреса И ве молиме љубезно се населат во р

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

1 V 50 C Li Po ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ БАТЕРИЈАТА 14 AWG со EC3 Plug Батеријата за РК автомобил1.2,Сите NASTIMA(melasta) производи �

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Е

Please wait...