0
clear
  • 3pcs/Многу 302070 3.7 V 420mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За mp3 mp4 DVR GPS PDA Е-книга bluetooth Vedio играчки 312169
  • -20%
  • -20%
3pcs/Многу 302070 3.7 V 420mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За mp3 mp4 DVR GPS PDA Е-книга bluetooth Vedio играчки 312169

3pcs/Многу 302070 3.7 V 420mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За mp3 mp4 DVR GPS PDA Е-книга bluetooth

DEN 959.52

Количината на стоката
Тековен


САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Модел : ЕЛ - 302070
Димензија : Дебелина(± 0.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)
3.
Следново е превозот време референца за некои земји. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа.0×20×70
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 420m Ah
Околу Тежина : 10g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 3 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.

Детални карактеристики

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
3pcs/многу
Број На Модел На:
302070
Номиналниот Капацитет:
420mAh

Слични производи

30 Pcs 3 V CR123 A CR17345 со капацитет 1500m Ah Литиум Mn O2 основно Батеријата МоделБатерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR12

1 V 50 C Li Po ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ БАТЕРИЈАТА 14 AWG со EC3 Plug Батеријата за РК автомобил1.2,Сите NASTIMA(melasta) производи

Тоа треба да биде обвинет откако ако не се користи, за колку што половина година.75 ИнчиМало Пакување : Да,

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×77 ×154Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса.Ако објектот неиспра

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×89 ×111Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3200mОколу Тежина : 30gЦиклус на животот : 800 ци

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×75 ×105Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве

Следново е превозот време референца за некои земји.За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад

Опис На ПроизводотБатеријата Систем : LiПолимер Батерија НаСтандарден Капацитет : 630 mahСтандарден Напон :

5 температура 060 1.) Технички параметри : Номинална напон : 12 V Влезен напон : 12 3, само батеријата напон треб

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : Ах 290mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот

И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.(3Во1) и Две Нови AHDBT401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Пол

Компатибилен Камера / видео камера Модели : За SAMSUNG : ES Серија ES65 ES70 ES73 ES74 ES75 ES80 ПЛ Серија PL80 PL90 PL100 PL20 PL120 PL170

2 ПАРЧИЊА 100% Vari Core Нови Оригинални NCR1865034 3.7 v 3400mah 18650 Литиум Батерија Батеријата Име : 18650 цилиндрични лити

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ограничена гаранција на неисправни пре

Бренд : BPI Модел : AAA Батерија Тип : НуZn Капацитетот на батеријата : 1000 MWH Оценет напон : 1.6 V Извршен Стандард

100pcs Висок Квалитет на Црна Пластика Батеријата Складирање Цедилка Пластична Кутија За Батеријата Клип

0 часа (Уп.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.5,Батерија, големина на пак

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×20 ×50Номиналниот Напон : 3.Следново е превозот време референца за некои земји.За руск

Please wait...