0
clear
  • 2 парчиња EN-EL14 EN EL14 EN-EL14a Батерија + USB Двојна Полнач за Nikon P7800 P7000 D5500 D5300 D5200 D3200 3100 D5600
  • -20%
  • -20%
2 парчиња EN-EL14 EN EL14 EN-EL14a Батерија + USB Двојна Полнач за Nikon P7800 P7000 D5500 D5300 D5200 D3200 3100 D5600

2 парчиња EN-EL14 EN EL14 EN-EL14a Батерија + USB Двојна Полнач за Nikon P7800 P7000 D5500 D5300 D5200 D3200

DEN 1549.92
DEN 1085.00

Количината на стоката
Тековен

ДОБРЕДОЈДЕ
.143 Б) За испорака Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации.)
Излез : наизменична СТРУЈА 8. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Спецификации за полначот Влез : DC 5 V / 1 A (мин.4 V/600m A 5 W (x2)
Материјал : ABS+PC
Производ Големина : 68x58x25mm
Тежина : 65g(≈0.EN-EL14 EN-EL14a ENEL14 EL14 Батерија 1200m Ah за Nikon D3100, D3200, D3300, D3400, D5100, D5200, D5300, D5500, D5600 DF, Coolpix P7000, P7100, P7700, P7800 dslr фото Апарати Компатибилен Со : Заменува : EN-EL14,MK-EL14a, ENEL14, EL14 се Вклопува во : COOLPIX Серија : Coolpix P7000, Coolpix P7100, Coolpix P7700, Coolpix P7800, P7000, P7100, P7700, P7800 dslr фото Серија : D3300 D3200, D3100, D5100,D5200, D5300, D5500 Пакетот вклучува : 2 X EN-EL14/EN-EL14a Батерии 1 X USB Двојна Полнач 1 X Полнење преку USB Кабел 1 X Прирачник Карактеристики : 1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Се Враќа & Гаранција 1. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
Број На Модел На:
EN-EL14A
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
1200mAh
volts:
7.4 V

Слични производи

Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO / FPO).Објектот

7 VКапацитет : Ах 60mОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тест

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

Следново е превозот време референца за некои земји.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×77 ×154Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса.Ако објектот неиспра

предупредување", не се потопи батеријата во seawater или вода.Литиум батерија здравиот разум1 "Тоа е забране

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Следново е превозот време референца за некои земји.За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија)

Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење Поврзете го Микро USB приклучок за DC вл

5 температура 060 1.) Технички параметри : Номинална напон : 12 V Влезен напон : 12 3, само батеријата напон треб

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×89 ×111Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3200mОколу Тежина : 30gЦиклус на животот : 800 ци

Објектот спецификите 10 Pcs / Многу СИНА Неутрален CR 123 A 16340 1200m Ah 3.7 v Liion Батерија За Светло Laser Pen Име : King Wei Б

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ограничена гаранција на неисправни пре

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Е

Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад

Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : Ах 290mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот

Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него Дизајниран со капа, и за вклучув

30pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви

И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.(3Во1) и Две Нови AHDBT401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Пол

Следново е превозот време референца за некои земји.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0...

100pcs Висок Квалитет на Црна Пластика Батеријата Складирање Цедилка Пластична Кутија За Батеријата Клип

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×20 ×50Номиналниот Напон : 3.Следново е превозот време референца за некои земји.За руск

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×75 ×105Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве

30 Pcs 3 V CR123 A CR17345 со капацитет 1500m Ah Литиум Mn O2 основно Батеријата МоделБатерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR12

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Please wait...