0
clear
  • Бренд Нови 3 Еез Два Жица Доведе Вклучување/Исклучување 1 x 9V Батерија на Мобилен Случај Носителот
  • -20%
  • -20%
Бренд Нови 3 Еез Два Жица Доведе Вклучување/Исклучување 1 x 9V Батерија на Мобилен Случај Носителот

Бренд Нови 3 Еез Два Жица Доведе Вклучување/Исклучување 1 x 9V Батерија на Мобилен Случај Носителот

DEN 142.56
DEN 134.00

Количината на стоката
Тековен


за 9 V батерија. Ве молиме да обрнете внимание за да Спецификација Маса пред купување, бидете сигурни дека нашиот производ е токму она што го сакате. Батеријата не е вклучена овде. за 9 V батерија.
Ве молиме да обрнете внимание за да Спецификација Маса пред купување, бидете сигурни дека нашиот производ е токму она што го сакате.
Батеријата не е вклучена овде.
Име На Производ : Батеријата Носителот
Одговара Батеријата Модел : 1 x 9 V Батерија (Не се Вклучени Овде)
Материјал : Пластични, Метални
Големината на телото : 6.8 x 3.4 x 2,2 см
Кабел Должина : 15cm / 6"
Боја : Црна
Нето Тежина : 58g
Пакет Содржина : 3 Еез x Батеријата Носителот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детални карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
sodial

Слични производи

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×75 ×105Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

7 VКапацитет : Ах 3800mОколу Тежина : 36gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата те

30 Pcs 3 V CR123 A CR17345 со капацитет 1500m Ah Литиум Mn O2 основно Батеријата МоделБатерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR12

Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO / FPO).Објектот

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предме

Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него Дизајниран со капа, и за вклучув

1 V 50 C Li Po ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ БАТЕРИЈАТА 14 AWG со EC3 Plug Батеријата за РК автомобил1.2,Сите NASTIMA(melasta) производи

Компатибилен Камера / видео камера Модели : За SAMSUNG : ES Серија ES65 ES70 ES73 ES74 ES75 ES80 ПЛ Серија PL80 PL90 PL100 PL20 PL120 PL170

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)3.7 VКапацитет : 420m AhОколу Тежина : 10gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.(3Во1) и Две Нови AHDBT401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Пол

ние не сме одговорни за undelivered адреса.Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : А

Please wait...