0
clear
  • DuraPro 2 Пакет ЛП-E6 ЛП-E6N ЛП E6 Камера Батеријата 2000mAh Li-ion + LCD Брз Полнач за Canon EOS 5DS Р 5D Mark II 5D 6D 7D 80D
  • -20%
  • -20%
DuraPro 2 Пакет ЛП-E6 ЛП-E6N ЛП E6 Камера Батеријата 2000mAh Li-ion + LCD Брз Полнач за Canon EOS 5DS Р 5D Mark II 5D 6D 7D 80D

DuraPro 2 Пакет ЛП-E6 ЛП-E6N ЛП E6 Камера Батеријата 2000mAh Li-ion + LCD Брз Полнач за Canon EOS 5DS Р 5D

DEN 2154.72
DEN 1961.00

Количината на стоката
Тековен

Производите ќе бидат испратени во рок од 2-3 работни дена после потврда на плаќањето. Капацитет : 2000m Ah.4 V 2000m Ah/Li-ion
Функција на батеријата :
1. Батеријата Превозот од Post NL & Шведска Пост и така натаму. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и, исто така, со превозот следење на број, се врати причина , вашето име и Aliexpress ID.
1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. Поради акции и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите acailable складиште за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) 3. W e не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. 3, Плаќање не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. Зедницата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Екстра Моќ, повеќе Снимки за Вашиот Камери
Карактеристики на Батеријата :
1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија
2. Во светот превозот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ние ќе се обидеме потрудиме да напишете помал износ на превозот papaer да помогне да се избегне или намали царинските давачки. Ако не сте добиле производи во рок од 30 дена од плаќање, pls контактирајте со нас. Ако тоа е оштетен вештачки, треба да се вратат или поправка, враќање превозот на трошоците, ќе бидат платени од страна на купувачот. Боја : Црна
Компатибилен За Модели :
За EOS 6 D
За EOS 5 D Mark II (Тело) 5 D mark III
За EOS 5 D Mark II со EF 24-105 IS
За EOS 60 D (Тело)
За EOS 60 D EF-S 18-135 IS Комплет
За EOS 60 D EF-S 18-200 IS Комплет
За EOS 7 D (Тело)
За EOS 7 D со EF 28-135 IS
За EOS 7 D со EF-S 18-135 IS
Пакетот Вклучува :
2 pc x ЛП-E6 Батеријата
1 x pc LCD Двојна Брз Полнач
1 x pc AC Кабел
1 X PC Автомобил Држачи за Кабел
Претпазливост :
Полнење на батерија пред користење
- Само користи посебни држачи
Чувате батеријата терминали чисти
Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
Не расклопување на батеријата пакет
Не го изложувајте батеријата на висока температура
Answer : ___________________________ Note : ова полначот има логото и без лого ,ние брод тоа по случаен избор, minder не цел.

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ЛП-E6 ЛП-E6N LPE6
Бренд Име:
Durapro
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Име На Модел:
ЛП-E6 ЛП-E6N LPE6 ЛП E6
Точка име :
ЛП-E6 ЛП-E6N LPE6 ЛП E6 Li-ion Батерија
батеријата име :
ЛП-E6 ЛП-E6N LPE6 ЛП E6 Батерија
Тип На Батерија:
Li-Ion
Капацитет:
2000mAh
Напон:
7.4V
полнач:
За Canon 5D Mark II III 7D 60D EOS 6D
е-прилагодена:
Yes
Пакет:
Yes

Слични производи

1 V 50 C Li Po ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ БАТЕРИЈАТА 14 AWG со EC3 Plug Батеријата за РК автомобил1.2,Сите NASTIMA(melasta) производи �

САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија)

30 Pcs 3 V CR123 A CR17345 со капацитет 1500m Ah Литиум Mn O2 основно Батеријата МоделБатерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR12

Компатибилен Камера / видео камера Модели : За SAMSUNG : ES Серија ES65 ES70 ES73 ES74 ES75 ES80 ПЛ Серија PL80 PL90 PL100 PL20 PL120 PL170

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимепревозот време зависи од ефикаснос�

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Е

Следново е превозот време референца за некои земји.За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него Дизајниран со капа, и за вклучув�

предупредување", не се потопи батеријата во seawater или вода.Литиум батерија здравиот разум1...

7 VКапацитет : Ах 3800mОколу Тежина : 36gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата те�

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ограничена гаранција на неисправни пре�

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден.Превозот : Нормално, Ние ќе ја испрати на пре

Следново е превозот време референца за некои земји.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0...

Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад

И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.(3Во1) и Две Нови AHDBT401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Пол

Објектот спецификите 10 Pcs / Многу СИНА Неутрален CR 123 A 16340 1200m Ah 3.7 v Liion Батерија За Светло Laser Pen Име : King Wei Б�

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело�

Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.7

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предме�

Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење Поврзете го Микро USB приклучок за DC вл

7 VКапацитет : Ах 60mОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тест

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Ве молиме бидете сигурни дека ва�

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×75 ×105Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве �

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

Please wait...