0
clear
  • 2 парчиња NP-FV50 NPFV50 Батеријата + USB Двојна Полнач за Sony NP-FV30 NP-FV40 HDR-CX150E HDR-CX170 HDR-CX300 NP-FV70 NP-FV100 NP-FH50
  • -20%
  • -20%
2 парчиња NP-FV50 NPFV50 Батеријата + USB Двојна Полнач за Sony NP-FV30 NP-FV40 HDR-CX150E HDR-CX170 HDR-CX300 NP-FV70 NP-FV100 NP-FH50

2 парчиња NP-FV50 NPFV50 Батеријата + USB Двојна Полнач за Sony NP-FV30 NP-FV40 HDR-CX150E HDR-CX170 HDR-CX300

DEN 1495.20
DEN 1211.00

Количината на стоката
Тековен

Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење. Поврзете го Микро USB приклучок за DC влез порта на Двојна USB Полнач. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. По Батеријата е целосно наполнета, pls исклучете го USB приклучок од 5v Извор на енергија и потоа да ја извадите батеријата од USB двојна полнач. Користење на обезбедениот USB кабел за да го поврзете го USB приклучокот на било 5 V Извор на Енергија.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO).2 V / 600m A (x2) Материјал : ABS Dimmension : 20x55x75mm Тежина : 66g(≈0. Со LED индикатори да се покаже секој статус на батеријата.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Пакетот вклучува 2 парчиња NP-FV50 камера батеријата 1pcs полначот 1pcs cabl Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери USB ДВОЈНА ПОЛНАЧОТ Карактеристики : Дизајнирани за Sony NP-FV50 Батерија Полнење две батерии истовремено и независно. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија Pack 2.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна.2 V 1200m Ah/Li-ion Карактеристики : 1. Внеси 1 или 2 Камера Батеријата со контактот на USB Двојна Полнач.4 V / 800m A (x1), DC 4.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
боја:
Црна,Бела
Бренд Име:
DVISI
Број На Модел На:
NP-FV50

Слични производи

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×55 ×155Номиналниот Напон : 3.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европ

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело�

Следново е превозот време референца за некои земји.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0...

10pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви�

Бренд : BPI Модел : AAA Батерија Тип : НуZn Капацитетот на батеријата : 1000 MWH Оценет напон : 1.6 V Извршен Стандард

Висок квалитет 48 V 15 AH Liion батерија за електрична велосипеди (50КМ) и 48 V опрема Извор на Енергија (СЛОБОДЕН

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден.Превозот : Нормално, Ние ќе ја испрати на пре

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимепревозот време зависи од ефикаснос�

Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

1 V 50 C Li Po ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ БАТЕРИЈАТА 14 AWG со EC3 Plug Батеријата за РК автомобил1.2,Сите NASTIMA(melasta) производи �

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предме�

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ограничена гаранција на неисправни пре�

Тоа треба да биде обвинет откако ако не се користи, за колку што половина година.75 ИнчиМало Пакување : Да,

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×77 ×154Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса.Ако објектот неиспра�

Please wait...